Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire számít kedveltnek a B. A. P. nevű koreai fiúcsapat? Ki miért szereti/ utálja?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem ismeri. Vagy csak nagyon kevesen
2014. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eviee válasza:
100%

most csak vicceltek ugye? :D

pl a B.A.P. Hungary facebook-os oldalt több mint 6000 likolták már...és ez egyre csak nő...

A B.A.P. egyre keményebben dolgozik meglátjátok... belőlük lesz a jövő :3

vagyis nekem biztos...tartsátok rajtuk a szemeteket!!!

2014. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben :D és köszönöm a válaszokat ^^
2014. jan. 11. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, most sikerült meglepned! Lehet, hogy te nem ismered, de abból nem kell arra következtetni, hogy senki. Én személy szerint pl imádom őket, a húgaim és a lakótársam is. Még B.A.P.- es karkötőnk is van, amit ebay-ről rendeltünk, meg nemsokára megérkezik onnan a kulcstartóm is.
2014. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyat k-poperből sincs olyan nagyon sok, de aki ismeri a k-popot ismeri a B.A.P-t is szerintem. Én nagyon szeretem őket, és nem tudom megmagyarázni miért..Talán mert eltérnk a többi bandától. És szerintem nagyon jól vannak összerakva, Daehyun erőteljesebb hangja és Youngjae kicsivel finomabb hangja nem fedik egymást, mindkettőre szükség van hogy egy egész legyen az ének és Yongguk mélyebb és Zelo magasabb raphangja is jól illenek egymáshoz. Jongupnak is egyedi hangja van, kár, hogy nem énekel többet>.< És Himchan mély hangját is nagyon szeretem, ők hatan egy egész, ha kivennéd valamelyiküket már nem ugyanolyan lenne.

És azt is szeretem hogy a szövegeik szólnak valamiről. Nem csak a szerelemről, ami mostanában elég gyakori téma a k-popban.(persze ez nem baj azokat is szeretem, csak ők ebben is mások ;) )

2014. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a kpopperek körében eléggé kedvelt. Én imádom őket. (Zelo oppa i love you)
2014. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Mo-n az egyik legismertebbek. Nekem is ők a kedvenceim (Zelo biased<3) és ah mindenért:D
2014. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyesek olyan hülyeségeket tudnak írni...

1. kommentelő. Attól még hogy te nem ismered őket, az nem azt jelenti, hogy senki sem

Magyarországon is már egyre több és több kpopper van. Ezt bizonyítja a Maguarországon minden évben négyszer megrendezett MondoCon, ahova kpopperek ezrei járnak.

Nekem is a kedvenc bandám a BAP. Nagyon egyediek, és nem mellesleg nagyon szerethetőek a banda tagok.

2015. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ZELO_ONE_SHOT válasza:
Én nagyon szeretem őket, a kedvencek között még ott a BTS, Boyfriend, TeenTop, Block B meg a többiek :333
2015. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!