Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgatjátok a 2 új rádiót?...

Hallgatjátok a 2 új rádiót? (Neo Fm, Class Fm) Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hiányzik a sláger... Ez a Neo Fm a nyomába sem léphet.
2009. dec. 1. 11:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a Class FM hasonló, sőt majdenm tök ugyanolyan mint a Danubius volt. De komolyan szerintem kár volt csesztetni a Danubiust, a Class FM is ugyanolyan. De tényleg. Nekem ez a véleményem, de szóljon aki nem ért egyet. A Neo FM-et még nem hallgattam meg.
2009. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én eddig javarészt a neo-t hallgattam,mert az van belőve a garázsban.

Nekem bejön,a zenék jobban tetszenek,kb. olyan az egész mint rádió café kevesebb dumával,pár megoldást a jazzy-ből vettek át,és nyúltak a petőfi koncepciójából is.

Szal ez egy ilyen összefércelt rádióadó,legalábbis ahogy nekem tűnik.

Nekem az ott adott zenék általában jobban tetszenek,mert amit a slágeren általában,az nekem már unalmas volt,sokat indokolatlanul sokat ismételtek,és még ők hírdették magukat változatosként. Ami változatos,és ami sláger is,az szerintem nem igazán az amit ők sokszor lenyomtak.

Persze igaz hogy fiatalabb is vagyok,mint te,kedves kérdező,talán ezért is más az álláspontom.

2009. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NEM! Én csak Slágert akarok!!!!!

A Neo is ott fog kikötni ahogx a roxy. (Amit megin utálok!)

Sláger helyén a jó zenék helyett tuc tuc zenék menek:(

A jó zenéket meg a bocsiékat akarom!

ÉN MINDIG SLÁGERT AKAROK!


RIP Sláger

2009. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a Morning Show-t és a Class Délutánt, mert a zenék elég sz*rok, még a helyi rádióban is sokkal jobb zenéket adnak.
2010. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!