Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi kell egy jó együttes...

Mi kell egy jó együttes létrehozásához?

Figyelt kérdés

Most szeretnék alapítani egy kisebb zenekart de mivel lehetnénk jók ? hogy kezdjünk hozzá a zene a mindenem és egyedül nem vagyok elég bátor hozzá, ezért gondoltam egy csapatra de hogyan ? zenekarok vagy akik kicsit jártasabbak a zenékben: tipp ? Köszönök előre is mindent !

16/F



2014. jan. 12. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hangszeres tudás, tehetség, jó énekes, ritmusérzék, elszántság, értelmes, jó dalszöveg, egyediség, pénz is sajnos


csak ugye ezeket manapság nem tolerálják, így nehéz érvényesülniük a jó bandáknak

2014. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy a többiek "mögé" bújhass nincs értelme zenekart alapítanod.
2014. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
arról meg nem is beszélve, hogy egyszemélyes zenekart művészet létrehozni, eddig ez csak Sugera Bugerának sikerült
2014. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a többiek mögé szeretnék bújni csak sokkal magabiztosabb vagyok magamban ha számíthatok valakire. 9 éve vagyok kórustag az alap megvan de akkor mondom úgy hogy nem egyedül akarok lenni hanem csapatban !
2014. jan. 12. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
sok csöcs
2014. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Apocalypse. ***** válasza:

Baráti társasággal főleg, hogy ''családias'' legyen a hangulat. Ha jól egymásra hangolódtok és minden egyéb fog menni jó sok minden.

Az egyik válaszoló felsorolta, mik kellenek, hang, zeneérzék stb.. igaz.

igazából tényleg ennyi

2014. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magas szintű zenei tudás. Nézz meg néhány videót. http://www.youtube.com/watch?v=HIk7VnVwBNo

Ők nem kérdeztek ilyent mert ez fel sem merült bennük.


Ha azt kérdezted volna, hogy egy együttes létrehozásához, akkor a válasz az, hogy semmi különös csak pénz és kapcsolatok.

De mivel azt kérdezted, hogy jó együttes így a válasz erre, hogy nagyon nagyon sok minden, de ez nem fog sikerülni, mert ez akérdés felmerült benned.

Ahhoz hogy jó együttes legyen és jó zenét játszon első sorban nagyon nagy alázat kell és még több tudás. Eredeti ötlet és vágy a zenében történő önkifejezésre.

Nem elég hogy mindened az éneklés. Ehhez nagyon jó táptalajt találsz a mai médiában csak jelentkezni kell az egymást érő válogatásokra.

2014. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!