Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények a Squier Vintage...

Vélemények a Squier Vintage Mustang-ról?

Figyelt kérdés
szerintetek megéri? milyen gitár? mi a véleményetek róla?

2014. jan. 13. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A Squier Vintage Modified egy nagyon jó széria, ár-értékben szerintem simán veri a mexikói Fendereket is. Nekem Stratom van ebből a szériából, kedvenc gitárom :) Annyi lenne az észrevételem egyedül, hogy a Mustang szerintem elég torzszülött kinézetű, de ha neked tetszik, akkor csak javasolni tudom :D
2014. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló mindent leírt, amit én akartam, így már semmi értelme a hozzászólásomnak.

Még annyit tennék hozzá, hogy én csak a Telecastert és a Stratocastert próbáltam, de azok nagyon jók voltak. Ebből kiindulva gondolom a Mustang is az lehet.

2014. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 13. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Update!

Tegnap hangszerboltban voltam és kipróbáltam a Squier Mustangot. Továbbra sem az én világom, de ettől függetlenül jó kis gitárnak tűnt, a hangja is jó volt.

Egyébként kézbe véve nekem sokkal nehezebbnek tűnt a telecasternél. Aztán méregettem kézzel mindkettőt, de úgy meg ugyan olyan súlyúnak tűntek. Gondolom a forma miatt. Szerintem a tele vagy a strato könnyedebbnek tűnik ha a nyalamban van. De mondom, jó kis gitár volt a Mustang is :)

2014. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet azért érezted, mert a Mustang ugye alapból nagyobb. mármint méretre. nekem még sosem volt a kezemben se Tele, se Strat, se Mustang, szóval nincs viszonyítási alapom. mostanában eléggé rákaptam a hangjára, és balost is gyártanak belőle, szóval gondolkodom egyben :)
2014. jan. 15. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a legközelebbi hangszerboltba és lesz a kezedben mindhárom. Nem harapnak :D
2014. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
majd max a hangjukkal fognak harapni ;) :D amúgy most egy Cort G250-esem van, hát karakterre mondjuk olyasmi, mint a fenderek/squierek
2014. jan. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!