Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » VOLT fesztiválosok?

VOLT fesztiválosok?

Figyelt kérdés

A kempingbe milyen cuccokat lehet bevinni? Alap tisztálkodási szerekre gondolok, mint például: szappan/tusfürdő, sampon, dezodor, és nem alap, de szükséges:smink

és cuccok (max. egy alapozó és szempillaspirál)


Valamint tartós kaját és üveges vizet be lehet vinni? Természetesen csak a kemping területére gondolok itt, azt tudom, hogy a fesztiválra maximum egy fél literes üveget lehet. Egy-egy napokon már voltam, viszont ez lenne az első kempingezésem :)


2014. jan. 13. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek közül amiket felsoroltál, asszem mindent be lehet vinni, kivéve talán a dezodort. Innivalót 1,5 liternyit lehet maximum bevinni (szigorúan csak alkoholmenteset), ételből kereskedelmi mennyiséget el nem érő mennyiséget lehet, bár ez nem tudom mit jelent, én tavaly vittem be egyszer egy-két sós kiflit és semmi baj nem volt.
2014. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!