Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kölünbség Charlie Parker...

Mi a kölünbség Charlie Parker - Omnibook:-itt a lényeg) - For E-flat instruments/For C Instruments (Treble Clef) /For B-flat Instruments/For All Bass Clef Instruments között? (több lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék foglalkozni ilyesmivel, jazzgitárral. És hát ezeket ajánlották. Csak nemtudom, hogy mi a különbség. És azért vásárlás előtt jólenne tisztába lenni vele. Segítsetek nekem!

2014. jan. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Charlie Parker egy szaxofonos volt.

A szaxofonok különböző fajtái vannak felsorolva, semmi köze a gitárhoz.

2014. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor gitár szempontjából bármelyik ugyanolyan jó?
2014. jan. 16. 20:09
 3/5 A kérdező kommentje:
IGen, tudom hogy saxo-s volt, csak ugye ezek a szólók gitáron is jók. :)
2014. jan. 16. 20:10
 4/5 A kérdező kommentje:
De a kotta ugyan az lenne? Vagy Te melyiket javaslod gitárhoz a fentiek közül?
2014. jan. 16. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.

Ez egy szaxofonkotta, amit nem ismerek, de feltételezem, hogy dallamok vannak benne.

Ha tudsz kottát olvasni, akkor alighanem teljesen mindegy, mert a gitáron elég nagy hangterjedelemben mindenféle hangnemben tudsz játszani, csak rá kell jönnöd, mi az optimális játékmód.


Én biztos, hogy nem szaxofonkottából kezdenék jazzgitározást tanulni, hanem jazzgitár okatatóanyagból.

2014. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!