Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehetnek ennyire sz. A....

Hogy lehetnek ennyire sz. A. r. o. k a kereskedelmi rádiók zenekínálatai?

Figyelt kérdés

Napok óta hallgatom a munkahelyen, mert a többiek szeretik, de ez egyszerűen hihetetlen. Ennyi nyivákoló csajt! Sipítoznak hogy így fáj úgy fáj, aztán a fiú énekesek is csak nyavalyognak, meg azon torzított hangon siránkoznak, ilyen lány olyan lány után. Ez most komoly, hogy ez a menő?

Agykérget lemálasztóan pocsék ez az egész, hogy létezhetnek ilyen szolgáltatások rádióbam, ennyi mocskos sz.a.r-t leadni? Ilyen gagyi, béna, semmi, unalmas, lapos, totál egyforma vacak, ál-romantikus nyavalygós ocsmányságok vajon miért népszerűek?


2014. jan. 17. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
És "rádióban" - így akartam írni.
2014. jan. 17. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz :D Bár szerencsére nekem már nem kell hallgatnom azt a sz**t, de még pár évvel ezelőtt jártam konditerembe ott is az ment + gyakran utaztunk autóval és lányok is voltak a kocsiban akik szerették hallgatni.

Van 1-2 szám ami úgy beleégett az agyamba, hogy még most is be-be ugrik a dallama :D

Ha engem kérdezel akkor a legtöbb embernek egyáltalán nem fontos a zene, így nem nagyon néz szét más területeken, nem is tudja, hogy létezik jó is. Azt hallgatja amit elé tesznek. A másik aki meg akar felelni és azért hallgatja a slágereket és bizony olyan is akad akinek tényleg ez jön be.

Az a baj, hogy nem tudsz mit csinálni. Mivel mindenkinek az kell úgysem lesz más csak miattad. Ha meg beteszed a fülhallgatód és hallgatod a sajátodat, megint te leszel a f**z aki különcködik ...

2014. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam fülesezni...de kösz a tippet!

:)

Na, de komolyan. Most már több mint húsz éve vagyok rendszeres zenefogyasztó. Az angol Music Tv-n kb 1994-ig volt szerethető a kínálat. Utána mindig jöttek ezek a g.e.c.i. fiúbandák, idegbeteg k.u.r.v.a lánycsapatok, idióta izomagy tetkós repperek a trottyos óvodás gatyában, idegesítő jajongó sipítozó szépfiúk avval a k.u.r.v.a. vastag divatszemüveggel, szóval annyira a egy elb...ott irányba fordult az egész! Eddig tartózkodtam kinyilvánítani véleményemet, de olyan jól esik ezt most kiírni! Ha ezt most olvassa valaki illetékes, akinek beleszólása van a zenék választásába, itt üzenem, hogy ez egy légyszartól is gőzölgő trágyadomb, ami műsor van, főleg amikor valóvilágot is behozták témának két szamárf.os zene között. Hogy lehet ilyet tenni? Most a gazdag bunkóparasztok igényét kell kielégíteni, vagy a menő trendektől elhatárolódó embereket akarják felidegesíteni? Őrület már.

2014. jan. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!