Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Dal 2014 Miért van az, hogy...

A Dal 2014 Miért van az, hogy Magyarországon mindig csak ilyen hulladék a felhozatal? Ha ez volt a legjobb 30 dal akkor milyen lehetett a többi? Ezek közül max.5 hallgatható.


2014. jan. 20. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz mégis, főleg a tavalyi után? Mikor valamire való előadót küldtek, pl. Rúzsa Magdi vagy Wolf Kati, akkor se sokat értünk el. Aki ma itthon valamire való énekes, pl. Ákos, a közelbe se megy ilyen Eurovíziónak...
2014. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy nyernek vagy nem, de legalább ne sűlyednének a király klán mocsarába. Szörnyű dalok, szörnyű zene. Kíváncsi leszek ki fog győzni. Elvileg a közönség fog szavazni idén is. A mostani versenyzők közül sokan tavaly is megmérettették magukat.Vagy úgy is lehet mondani, hogy leszavazta őket a közönség. Nem tudom mennyi bukás kell még, hogy megértsék erre nem vevő a hallgatók serege.
2014. jan. 22. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb zenék, sőt kint szinte egynek sincs esélye, de magyar viszonylatban szerintem vannak egészen fülbe mászó dalok.

Magyarországnak nincs olyan előadója aki akár nyerési esélyekkel tudna indulni, és ez nem csak az előadóknak, hanem a politikai helyzetünknek is nagyban köszönhető.

Ja és azért azt se felejtsük el hogy az Eurovíziós dalok fele rettenetes szokott lenni. Kb tényleg az első 10 értékelhető, a többi pedig hallgathatatlan

2014. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idei mezőny nagyon erős, nagyon jó számok vannak, a tavalyiban csak pár jó volt, de most szinte mind az szerintem. 1-2 kivétel van.
2014. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Amúgy,Kérdező,mutass egy olyan számot kérlek, ami szerinted jó.

2014. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. te vizsgáltasd meg a hallásod, mert borzasztó szar számok vannak.

Belehallgattam párba, hát a legtöbb olyan, mint akinek a fogát húzzák közben vagy megy a dücdücdüc és az énekből egy büdös szót nem hallani. Pl. Vastag Tominak egyáltalán nincs rossz hangja, de ami nyávogást lenyomott (meg amilyen gyökérül nézett ki), az valami rémes volt. Ugyanez a többi és egyik nagyobb majomnak volt beöltöztetve, mint a másik.

2014. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4, #5

Olyant nem tudok mutatni mert egyetlen olyan számot se ismerek amit ilyen műsorban el lehetne sütni. Számomra hallgathatatlan az a stílus ami a jelenlegi zenei vonulatot jellemzi. És nem csak hazai, hanem nemzetközi viszonylatban is.


Viszont tudok mutatni olyan dalokat amik valóban azok.

https://www.youtube.com/watch?v=c4eO2o9u1j0

2014. febr. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!