Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennek a számnak az alapzenéjén...

Noi333 kérdése:

Ennek a számnak az alapzenéjének a címe kellene nekem. Kesha nélkül?

Figyelt kérdés
ez egy jó feldolgozás de kellene nekem a címe ha meg tudja mondani nekem valaki. :) Nem szeretem Keshát. és valahol az ő hangja nélkül hallottam ezt a zenét

2014. jan. 24. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=hHUbLv4ThOo itt a zene linkje lemaradt :D
2014. jan. 24. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:

dejó... :D megpróbáltam keresni, aztán rögtön olyanok jöttek ki, hogy no pitbull verzió :P xD

de élő műsorokban lenyomta pitbull a számot kesha nélkül, nem tudom milyen:

"Later, Pitbull performed the song without Kesha in Good Morning America and The Late Show with David Letterman and also performed at the finale of the third season of the American The X Factor. Pitbull also performed Timber in Dick Clark's New Years Eve in Miami in 2014."

[link]


de nem tudom, keresgélj! :/

2014. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amúgy olyan van, hogy teljesen ének nélküli

karaoke vagy instrumental verziók

2014. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oks köszönöm! azt hittem van ilyen zene csak a pitbull feldolgozta mert szokott régi zenéket felturbózni :D köszike! ♥d b
2014. jan. 25. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

"pitbull feldolgozta mert szokott régi zenéket felturbózni"


Ja, mert szokott mást is csinálni?? :D

csak annyi, hogy ezt a zenét keshával közösen csinálta

wikis linknél bentvan, hogy honnan mintáztak!

"The song interpolates "San Francisco Bay" (1979) by Danish harmonica player Lee Oskar"

http://www.youtube.com/watch?v=9-QPDr_LZls

2014. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hátt igen jó igazad van :D de ebben viszont jó a Pitbull! :D hűűű ez milyen régi szám :D ujabb feldolgozása nincs vajon? na mindegy köszönöm szépen! :*
2014. jan. 25. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!