Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi zene, mi a címe? "Jeehije...

Régi zene, mi a címe? "Jeehijee Juppáppé-é" vagy "Jeeijee juppáppé-é". Van benne egy rész, ami így hangzik. Itt nem szöveg van, így "jee-zik". "Jeehijee"-vel talán jobban beugrik, de szerintem alapból nem volt benne 'h'. "Focis-zene" hangulata van.

Figyelt kérdés

"Focis-zene" hangulat, mint pl Ricky "Go go go ale ale ale"-jének. (Ennek tudom, hogy nem ez a címe)

De közben, hogy ilyen "focis" zene, még valahogyan a '80-as évek stílusát, hangulatát is idézi, de simán lehet '90-es évek beli is, vagy 2000-es évekből való, de nem mai darab. Hát én így arra tippelnék, hogy 10 éves biztos van, de esélyes, hogy talán öregebb is.

Szóval még ezt a hangulatot is adja, csak úgy "betájolásilag" mint pl:'I love to hate you', 'Suzana I'm crazy loving you',Shine/Aswad.

Mi lehet ez? Előre is köszönöm a segítséget.



2014. jan. 24. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez "já já jipi" :/ . Slágerrádiós zene még, amit keresek, mondtam, hogy nem mai darab. Erre belinkel egy 2014-eset..

Aki otthon van régi zenében, annak tuti, hogy beugrik, mi ez, ha a címét még nem is tudja, 2014 januárjában keletkezett számot többet ne írjatok kérlek, mert úgyse azt keresem, mondom, hogy évekkel ezelőtt hallottam utoljára, ez konkrétan nemtom mennyi, de ez, amit az első linkelt, ez még nincs egy hónapos sem. Szóval, remélem, valaki errejáró tudni fogja, melyik számot keresem:)

2014. jan. 24. 17:33
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval konkrétan ezek közül valamelyik az a rész: "Jeehijee Juppáppé-é" vagy "Jeeijee juppáppé-é".

Szóval még várok válaszokat:) Légyszi,aki tudja, írja meg, mi ez!!:) Előre is köszönöm!:)

2014. jan. 24. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Bebe Rexha amikor azt énekli hogy ,,I'm miss America I'm Miss UK" az ugrott be hírtelen. Zene címe nem jut most eszembe.
2023. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosítok:

The Black Cards-Dr. Jekyll & Mr. Fame

2023. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mazsola63 válasza:

A KISZ táborok d.gós zenéjét keresed!

1971-Juan Bastos-Loop Di Love


[link]

febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!