Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a tinédzserkor...

Szerintetek a tinédzserkor után KINÉZETBEN, ÖLTÖZKÖDÉSBEN le kell vetkőzni az ilyen stílusokat, hogy pl. rocker?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Jó kis 30 éves tinédzserek :D

2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sikerült betölteni a linked, de én nem ellenpéldát kértem, vagy képeket. A véleményetek érdekel.
2014. jan. 24. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs törvénybe iktatva, tehát nem kell. Egyébként meg azt csinálsz amit akarsz.

nyilván változik az ember ízlése és másmilyen öltözködést követel meg a környezete is, úgy értve, hogy alkalmazkodni kell a munkahelyi követelményekhez is és már nem ez lesz az ember életében a legfontosabb, hogy hogyan öltözködik, vagy hogy mit fejez ki az öltözködésével.

20 évesen az ember rájön, hogy a lázadásnak nincs értelme, a világot úgy sem tudja megváltoztatni, már nem akarunk minden áron kivülállónak látszani, beállunk a sorba.

Szóval a rocker felfogásnak ez a része háttérbe vonul.

Ami megmarad az, hogy sz@rni mindenre és egyfajta érzékenység is és persze a rock zene szeretet. Azt gondolom az örök.

De ahogy az elején írtam már nem akarod minden áron megmutatni, de azért jó néha elrejteni az öltözködésedbe egy-egy dolgot, ami kicsit vagányabb, egy kicsit rockeres. Szóval ez már nem azért fontos, hogy megmutasd, hanem azért mert te így érzed jól magad.

2014. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kell??? mert? kötelez rá valaki? :D

NNNEEEEMMM!! Csináld úgy, ahogy te jól érzed magad, ahogy boldog vagy! :)

2014. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. de lehet, hogy alapból sem lázadni akart az illető. Egyébként a véleményetek érdekel, nem önsegítő tippek, csak mondom, mielőtt jönnek a légy önmagad-válaszok. De köszi.
2014. jan. 25. 01:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, de többnyire magától elmúlik. A külsőségek egyre kevésbé lesznek fontosak, a zenei stílus szeretete viszont megmarad. Felnőtt korban a zenei ízlésnek úgy általában nincs már akkora jelentősége. Simán barátkozunk, bulizunk olyanokkal, akik jazz-t, retro-disco-t, mittoménmit hallgatnak, mert az illető szimpatikus mint ember. Őszintén szólva szóba sem kerül, hogy ki milyen zenét nyomat otthon vagy a kocsiban. Szóval valahogy a magánügy kategóriába kerül át ez az egész. De ez nem ilyen muszáj dolog, hanem fokozatosan magától átalakul.
2014. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha találkozol valakivel, akinél mondjuk nem, akkor mit szólsz?
2014. jan. 27. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit különöset nem szólok, de nagyon ritka az ilyen. Pár idősebb férfit ismerek akin látszik hogy rocker, de tiszták, ápoltak (ruhák, haj, szakáll) uh nincs ezzel baj. Mondjuk idősebb csajokat még nem láttam rocker/punk cuccokban, de szerintem amíg nem ízléstelen, igénytelen addig azzal sincs gond. Persze 50 évesen már máshogy állnak a cuccok mint tini korban, szóval észnél kell lenni hogy ne legyen röhejes az illető. Mondjuk a farmersort-neccharisnya-martens már nem játzsik :D
2014. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én inkább nőket ismerek, akik ilyenek, de mondjuk a 20-as korosztályban kérdezem, nem az 50 évesek között. Köszi a választ.
2014. jan. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!