Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tomorrowland előregisztráció...

Tomorrowland előregisztráció jár valami kötelezettséggel? Vagy azt csak azért kell hogy felmérjék h kb mennyien lesznek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

elkertek a hitelkartyaszamodat? kuldtek szamlat is a szolgaltatastol? vagy alairtal szerzodest netan?


nem ertem hogyan gondoltad, hogy 'kotelezettseged' keletkezhet...?

2014. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
címet kérik
2014. jan. 27. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen cimet, lakaset, vagy e-mail cimet...? E-mail cim alapjan szerinted meg lehet valakit talalni?
2014. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennyire légyszíves ne nézz hülyének. Természetesen a lakcímet.
2014. jan. 28. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
nem en nezlek hulyenek, hulye vagy magadtol is, ha megadod egy teljesen nyilvanvaloan illegalis site-on a sajat lakcimedet...
2014. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát már ne haragudj de senki nem mondta hogy megadom és igen is hülyének nézel annak ellenére hogy nem is ismersz. Ráadásul mindezt bunkó stílusban teszed közzé. Mi lett volna ha nem írsz semmit csak tovább lapozol? A válaszaidból az jött le hogy semmit sem tudsz az egészről, így nem is értem minek válaszoltál.

Ja és tudod mit? Köszi...erre sem kell már válaszolnod. Minden további kérdésemre kaptam választ kevésbé bunkó stílusban is.

2014. jan. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!