Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem jó együtteseket...

Tudnátok nekem jó együtteseket ajánlani? Zenei stílusok lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek zenét hallgatni és szükségem lenne néhány bandára, ilyen, és ehhez hasonló zenei stílusokkal:

-alternatív rock

-hard rock

-nu-metál

-alternatív metál

-progresszív metál

-gothic metál

-death metál

-heavy metál.

15/L



2014. jan. 24. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak death metalt fogok mondani, de mivel ez egy nagyon sokszínű műfaj és te nem mondtad, hogy death metalon belül milyen együttesekre vagy kíváncsi, ömlesztve leírok egy listát és majd válogathatsz közölük kedvedre. :)

Deicide, Exhumed, Death, Opeth, Cannibal corpse, Impaled, Disgorge, Devourment, Morbid angel, Devour the unborn, Pungent stench, Autopsy, Blood erection, Skinless, Obituary, Bolt Thrower, Mortician, Aborted, Dying fetus, Six feet under, Bloodbath, Nile, Vital remains, Grave, Carcass, Vulvectomy, Vader, Brain drill, Napalm death, Massacre

2014. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LeftBehind ***** válasza:

Alternatív metál - Tool

Hard Rock - AC/DC, The Answer, Led Zeppelin, Airbourne

Nu-Metál - Slipknot, KoRn, Mudvayne, Static-X, Coal Chamber, Limp Bizkit, Linkin Park

Thrash - Metallica, Megadeth, Kreator, Annihilator, Slayer, Pantera, Exodus

Industrial - Ministry, Rammstein, Godflesh, Marilyn Manson

Power metál - Dream Theater, Dio, Edguy, Dragonforce, Yngwi Malmsteen

2014. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a System of a down-t. Csak ajánlani tudom. A fentiek már sokat elmondtad.:) Én magyar alter rockot is hallgatok, olyanokat , mint a Quimby, Kiscsillag, Kispál és a borz, Heaven Street Seven...:)
2014. jan. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 9. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Accept, Judas Priest, Primal Fear, Iron Savior, Stormwarrior, Sabaton

Ezek közül Accept a legjobb :)

15/F

2014. márc. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ajánlom neked az: Attack Attack! Asking Alexandria, Three Days Grace,Of Mice And Men,Suicide Silemce, I See Stars,Rise Against, Breaking Benjamin jaj meg egyik kedvencem, Avenged Sevenfold♡ bevallom nem mind ez a kemény zene, de a szövegeknek ugyan úgy van valami értelme c:

13/L

2014. ápr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!