Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt vennék!...

Elektromos gitárt vennék! Ajánljatok (? )

Figyelt kérdés
Az a heylzet hogy fél éve gitározom akusztikussal,de ki szeretnék próbálni egy újabb hangszeren játszani ,és eldöntöttem hogy ez az elektromos gitár lessz :D Nem szeretnék sokat költeni rá,emrt csak hobbiból gitározok,de azért szeretnék egy viszonylag jó gitárt :D [link] láttam ezt,ez eléggé megtetszett kinézetre is és állitólag az epiphone-ok jók..szóval ha tudnátok akkor ajnáljatok egyet nekem ,vagy mondjátok el a véleményeteket a fentebbi linkről :) ( ha pozitív miért? ha negatív miért ? ) :D

2014. jan. 25. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
jó kis gitár igazából nem valami nagy szám de kezdőnek jó. azt kéne tudni hogy milyen zenét szeretnél játszani. az ilyesmik főkent keményebb de rockra (de azért nem metálra) jók bár lehet metálra is sőt mindenre csak nem biztos hogy olyan lesz mint amilyet vársz. De erről a modelről aszem azt olvasta valamikor hogy vékonyabb mint a többi les paul és kicsit stratos hangzású. ird le mit szsretnél játszani utána tudok érdemben segiteni vagy ajánlani másikat. Ja és valami erősítő is kell
2014. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én legelőször elektromos gitárt vettem, és azt néztem ki magamnak amit a leírásba bele raktál:D de végül használtan vettem egyet a barátomtól még úgy fél éve. eléggé jó gitár az az sg. főleg ha rockot játszol, kipróbáltam, nagyon szép hangja van:) mellesleg ha érdekel épp eladni készülöm a gitáromat: [link]
2014. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olcsó távol-keleti gitár ez, de kezdésre vagy hobbi célra megfelel.
2014. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igazából megnéztem amgamnak egy Epiphone Special SG-t .. nagyon tetszik a kinézete ,és igazából tetszik a hangzása .. és amm főleg kemény rock-ért néznék el. gitárt mert az az én kedvenc zenei múfajom ;

)

2014. jan. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!