Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy szám aminek se előadój...

Van egy szám aminek se előadója, se a címe nincs meg. Linket találtok, jó páran keresik de semmi még. Aki nagy zeneguru kérem segítene? Fülbemászó és senki sem tudja mi ez. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Éjjel - Nappal Budapestben szólt ez a szám (facen sem írták ki az oldalon hogy mi ez mivel ott sem találják)

[link]


14:20-tól 14:55-ig tart. Köszönöm szépen előre is aki segít.!



2014. jan. 27. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre tekerni, és én nem szeretném nézni ezt a műsort, ha nem muszáj, de ajánlom a Shazam nevű programot, okostelefonra ingyen letölthető alkalmazás. Amikor szól az adott zene, odatartod, és pár másodperc alatt elvileg belövi, miről van szó.
2014. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, próbáltuk azzal is de semmi :(
2014. jan. 30. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Szövege van (első vagyok még mindig)? Mert olyat is szoktam csinálni, hogy kihallom a szöveg egy részletét, beírom google-ba, és ha magyar, hozzá írom, hogy szöveg, ha angol, hogy lyrics, és rákeresek.

Végső esetben elmentem már odáig is, hogy a készítőnek küldtem e-mailt (esetedben az RTL klubnak), hiszen ők tudják. :)

2014. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, sajnos szövege nincs pont ez a baj mert én is így szoktam mint te. Ha lenne rég tudnám de ez egy lassú ilyan modernebb zongorás dal. De lehet igen RTL-nek kéne egy levelet írni, csak nem tudom válaszra méltatják-e az embert egy ilyen levél esetében. Köszönöm a tanácsot :)
2014. jan. 31. 11:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem? :) Szerintem próbáld meg, nekem már TV2, Minimax (gyerekkori rajzfilmet akartam megtalálni) és Duna TV is válaszolt. :D
2014. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Azota sikerult megtalalni a zene eloadojat? Engem is ez a szám erdekelne, viszont en se tudom, hogy mi a cime:|
2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs meg még mindig , egy vágott pár mp- es videó van róla Yotuben. :( Nme hiszem el egy szám ennyire elbújjon!

http://www.youtube.com/watch?v=MkZ4kh-uk5o

2014. febr. 23. 14:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyit teszek még hogy csinálok egy Youtube profilt és külföldi emberkéknek elküldöm a linket és hátha tudnak segíteni miből van.
2014. febr. 23. 14:08
 9/12 Enesen89 válasza:

[link]

Sztem ennek lehet vmelyik verziója.. Talán..

2014. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azóta megtaláltad ? :) mert most nekem is ez jár a fejemben, és idegesít, hogy nem találom meg..
2014. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!