Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a mondanivalója ennek a...

Mi a mondanivalója ennek a számnak?

Figyelt kérdés

Alvin és a mókusok - Istenek szemével

http://www.youtube.com/watch?v=ZiB6ocdWkJE



Itt meg a dalszöveg:

[link]


Tetszik nekem ez a szám, csak nem értem a mondanivalóját :( Youtubeon kommenteknél olyanokat írnak róla hogy csak na...


Valaki magyarázza el az értelmét, kérem.

Például azt hogy érti hogy: Hogy láttál istenek szemével


2009. dec. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bírálja a mai világot.És szerintemessorban a magyar kormányt,mert midnent elhiszünk nekik,amit mondanak:"Állatsorba csúszunk

Hamis próféták szaván".Bármit megtehetnek velünk,mert a magyar nép hülye.legalábbis egy része.Nem uds emberséges ember maradni,mert ha megpróblsz az lenni,akkor elnyomna,és kitaszítanak,úgysem győzhetsz!

2009. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy jó tanács: arra szavazz aki a legkevesebbet ígér (kevesebbet csalódsz)
2009. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyenre gondoltam, mint amit "első válaszoló" írtál. De azt még most sem értem hogy azt hogy érti hogy: "Hogy láttál istenek szemével."


(jajj mennyi "hogy" került a szövegbe ... xD mindegy, nem magyaróra :D)



14:50 -nek. Hogy is jön ide ez a szavazásos dolog? Amúgy szerintem egy párt van ami számomra elfogadható, és az nem más mint a Jobbik. Volt szerencsém találkozni személyesen is Vona Gáborral, és akkor sem csalódtam benne. Én hiszek neki. Ha nyerni fog a jobbik és kiderül h kamu az egész, akkor tényleg scalódott leszek, és nagyon csalódott... De akkor itthagyom ezt az országot, mert nem szenvedésre születtem.

2009. dec. 6. 18:42
 4/4 Thurston ***** válasza:
Azért ahhoz kell tudomány, hogy valaki nekilásson Alvin szö9vegeket értelmezni. Bele se merek gondolni mit kezdenél valami Pain of Salvationnel, vagy hasonlóval.
2009. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!