Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg gitározni?

Hogyan tanuljak meg gitározni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a zene és a gitározás és abban kérném segítségeteket ,hogy hogyan kezdjek neki az útnak. vegyek egyet és úgy járjak zenetanárhoz? Kb mennyi idő míg egy jó átlagos szintre hozom magam? előre is köszönöm!
2014. jan. 28. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként mindenképp vegyél egyet :-)

El lehet szöszmötölni egyedül is, de ajánlott a tanár.

Én tanár mellett kb. 2 év elteltével éreztem azt a bizonyos jó átlagos szintet, de mindenkinél más szerintem.

Attól is függ, hogy mennyire érez rá az ember, valamint mennyi időt tud gyakorlásra szánni.

2014. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah nem árt egy gitár először aztán próbálkozhatsz magad is youtube-os videók alapján, aztán ha már tudod a legalapvetőbb dolgokat irány a zenetanár. Azért mondom hogy az alapokat otthon sajátítsd el (mielőtt valaki belém köt) mert óránként 3-4 ezret kiadni azért hogy megtanítsák hogy mi az a húr meg nyak és a többi szvsz pénzkidobás.
2014. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. febr. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!