Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne kedvetek egy ilyen...

Lenne kedvetek egy ilyen Facebook csoporthoz? Több lent!

Figyelt kérdés

Szóval azon gondolkoztam, hogy a zene kapcsán sok új barátot lehet szerezni, és nagyon szeretnék egy facebookos csoportot alapítani, és megtalálni azokat az embereket, akikkel hasonló a zenei ízlésünk.

Ha lenne kedved egy ilyen csoporthoz, nagyon-nagyon kérlek jelezd nekem valahogy! :)



2014. jan. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a csoport, milyen műfaj stb.. Bár kétlem h ilyenen értelmes emberrel tudnék ismerkedni..:)
2014. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én speciel minden zenei stílusból csipegetek, de nem akadály, hogy ki milyen zenei stílusban van otthon.

a csoport tagjai "szelektálva" lennének, természetesen.

a lényeg annyi, hogy zenéket osztanánk meg, kitárgyalnánk ki mit gondol egyes bandákról/együttesekről :)

szeretnék sok-sok aktív tagot :)

2014. jan. 30. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hangzik rosszul.. de facebook-on lehet ilyet, h szét legyenek válogatva az emberek?
2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
majd én megoldom :)
2014. febr. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!