Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar rap zenében a West...

A magyar rap zenében a West Side-ot miért mondják/mutogatják?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy 'jaj de nagyon keménykedni akarnak', de egy magyar rapper ezt kimondja, vagy ennek a jelét mutogatja akkor mire gondol? Meg a keletet szidja, pl W.E.S azaz Wild East Side azaz Vadkeleti oldal mire mondja ezt?


Igazából amerikában sem értem ezeknek a Nyugat-Kelet háborúnak az értelmét, vagy hogy egyáltalán miért alakultak ki. Milyen egy West sideos rapper?


Tényleg csak arra lennék kiváncsi, hogy miért hangzik el egy magyar rap zenében, illetve miért mutogatják klippekben a kézjelet, és aki amierikába teszi ő ilyenkor mire gondol, hogy ő Nyugaton született, tehát nyugati és utálja a keletieket? :D



2014. jan. 31. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Ez az egész West VS East hülyeség egy nagy cirkusz.

Semmi ilyesmiről nincs/nem volt szó.

Ez Tupac és Biggie (The Notorious B.I.G.) párharca volt, csak felfújták hogy ez a West és East csatája. (Amit nem értek, mert oké Tupacot westnek mondja mindenki, AZ IS de mégis csak Easten született és ott is élt jó ideig, szóval teljesen Biggie ellen irányult ez az egész)

A magyarok meg gondolom több nézetséget próbálnak a Tupac által elhíresített kézjelet szerezni több-kevesebb sikerrel. És nem, a nyugatiak egyáltalán nem utálják a keletieket.

A West és East közötti legfeltűnőbb különbség pedig a rappekési stílus. Amíg a West inkább "gengszter rap", és durvább flow-okra, meg keményebb szavakra, addig az East a durva rímekre és szövegre épít.

2014. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%
Első vagyok, bocsi a helyesírási hibákért, fáradt vagyok. :)
2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!