Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgat még valaki ilyesmi...

Hallgat még valaki ilyesmi zenéket, hogy Deep Purple, Ac/DC, Black Sabbath?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is lécci. Köszönöm.
2014. febr. 2. 01:51
 1/7 Rékcsi ***** válasza:

Én igen

16/L

2014. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

állandóan

16/F

2014. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen hallgatok ilyet.

18/F

2014. febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Perszehogy!!! A rock örök! ;) :D

16/L

2014. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Főzős Laci ***** válasza:

Én 45 éves "vén ember"vagyok hozzátok képest.Én ezeket szeretem a legjobban,ezen nőttem fel.Ja,férfi.

Miért?Mert ezek a zenék szólnak valamiről,ha megpróbálod egy kicsit is megérteni a szövegeket.Hangszeren játszanak a zenészek,nem szkreccselnek,meg előre elkészített számítógépes sz...rokat raknak egymás mellé!!!

Élmény számba mennek a koncert felvételek is.Tartós dolgok.És érdemes olvasni a történetükről is,érdekes olvasmány.Nekem a Deep Purple a tuti!

2015. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az AC/DC-t leszámítva szeretem a másik 2-t, az AC/DC számai túl egyformák számomra...
2016. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Black sabbath. Nem mondom, hogy gyakran, inkább a Metalcore, trach metal felé húz a szívem de megesik.


15L

2021. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!