Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15-25 évesek! Őszintén,...

15-25 évesek! Őszintén, nektek bejönnek ezek a mai divatzenék?

Figyelt kérdés
Amiket mostanában erőltetnek az emberekre tvben, rádiókban. De nem is kell a média felé fordulni, ha az ember meghallgatja az új zenéit az egykori kedvenceinek, az is szinte csalódás. Az underground zene is teljesen el van korcsosulva. Bízok benne, hogy nem azért érzem így, mert kiöregedtem a friss, modern zenékből, de amiket az utóbbi időkben hallok, az bitang pusztulatosan fostos! :D Zeneileg, és szövegileg sincs meg az a hatás, ami pár évvel ezelőtt! Vagy?

2014. febr. 3. 20:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem. (Egy súlyos, igényes metál, valamint country/folk rock/grunge párti 21 éves lány)
2014. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Utálom Őket. Egy-két kivétel van csak, de ilyet évente egyszer találok. (Tenném hozzá, az én világom a Progresszív rock, a Metál, és az igazi Rock and Roll hármasa. Például Black Sabbath, Pink Floyd.
2014. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért az underground nem hinném h el van korcsosulva, maximum az általad hallgatott előadók. Pont az a jó az undergroundbam, hogy mindog jön valami banda ifjonti hévvel, akik hatalmasat raknak le az asztalra, pont olyat mint a mostani öregek 10-20-30 ve, csak ők már belefásultak.

Ja, hkgy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem jönnel be a mai divatzenék, fényvente egyszer kijön valami jó szám, de a 99.9% hallgathatatlan műanyag pénzgyár.

2014. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem !
2014. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Danisk8 válasza:
61%
Kész kínzás a mai "zene" a metál a punk és a hasonlók a jók (egy 15 éves srác)
2014. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, bár lehet, hogy csak azért, mert nem vagyok szerelmes és nem járok bulizni (mert ez a két fő téma hallható a mai zenében), bár lehet, hogy az én zenei ízlésemre mondaná más azt, hogy "pusztulatosan fostos". Csak egy példa:

[link]

(1:20-nál kezdődik a kedvenc részem)


Nyilván mindenkinek más a lelkivilága, míg sokaknak valószínűleg nem, nekem például ezek érzelmesek:

[link]

[link]

(itt meg 1:00-tól kezdődik a kedvencem)

[link] (1:04)

[link] (1:04)

Szerintem a "szövegileg nincs meg a hatás" nem olyan zavaró, tekintve, hogy a zene, amit hallgatok, minimális és inkább hangulatkeltő, mintsem mondanivalóval dúsított, nekem inkább a zenei rész mond sokat.

16/F

2014. márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%
Nem. Utálom az összes dubsztepp meg elektrótakony zajt. Semmi tehetség nincs bennük csak nyomkodnak egy k'va gépet és kész. Bezzeg a '80-as évek metál és rock együttesei... azok a jók.
2014. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

igen, hetedik, köszönjük a reális, objektív véleményt, rohadj meg, blablabla

miért van az, hogy aki gitárzenét hallgat, az leszólja az elektronikus zenét, az elektronikus zenészek meg elismernek mindenkit? (amúgy tudom, objektivitásnak hívják)

amit fel szoktak hozni a "dubsztepp" ellen, azt a magukfajta buta logikájával szinte bármelyik elektronikus zenére el lehetne mondani - ha jogos lenne. Hidd el, kell ahhoz tehetség, hogy ne valami rossz zaj legyen belőle, hanem valódi, koncepcionális és csöppet sem közhelyes dubstep ( https://www.youtube.com/watch?v=EeRfqOKj0es - 1:14) - csak hát ugye törtütemes műfaj, amit a legtöbb ember nem tud könnyen befogadni, és azt hiszik, ha nem minden "teltütemes", akkor már nem is lehet jó.

Amúgy vannak "durvább" műfajok is, pl IDM, vagy Dark Ambient ( https://www.youtube.com/watch?v=o8KYTDAHlto - 0:33), csak ugye körül kellene nézni, de az internethuszárok jó felét kitevő elvakult metál/rock/punk/stb. fanok képtelen erre mert előbb jár a szájuk (vagy ujjuk, ha netről van szó), mint az eszük

Szánalmas, igazából csak végig kellene gondolni: ha valami nem tetszik, nem jön be, akkor nem tudok róla véleményt alkotni, mivel nem nekem szól, így nem szarozhatom le - de ha más véleménnyel vagy, írd csak le

2014. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.A nagy részét utálom..és ezeket adják a tvben,a rádióban mindenhoL..
2015. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én igazi dubstepet még nem hallottam rádióban, Skrillex zenéjét meg már hadd ne nevezzem dubstepnek - ez elvakult csőlátás, semmi több
2015. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!