Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy dalt, csak a...

Keresek egy dalt, csak a klipre emlékszem: férfi énekes és azt hiszem bandában énekel, a klip egy borkóstolón játszódik? Szerelmes lesz a nőbe és róla énekel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy idiótán hangzik, de kezdek megőrülni, amiért nem találom. Emlékszem, hogy piros autóval van, amerikai dal, a férfi énekes fekete hajú, a nő vezeti a borkóstolót, szerintem egy bor pincébe, a környezet, ha jól emlékszem sivatag.
2014. febr. 8. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=oxqnFJ3lp5k

Tuti, hogy ez az. Neked pedig jár a dicséret, mert hónapok óta nem írt le senki klipet ezen az oldalon úgy, hogy fel is lehessen ismerni :)

2014. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az a dal. Nagyon köszönöm, nem tudod elképzelni milyen boldog vagyok, hogy végre meg van. Nem tápláltam túl sok reményt, hogy itt megtalálom a választ, de örülök, hogy sikerült :)
2014. febr. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!