Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Progresszív rock?

Progresszív rock?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van itt valaki aki szereti a progresszív rockot? :) Eddig sajnos nem tudtam megismerkedni olyan emberekkel akik igen.

Kedvenceim a Genesis, IQ, Glass Hammer, High Wheel, The Flower Kings, Änglagård, Yes, Frost*, Marillion és még sorolhatnám.. (Peter Gabrielre jön valaki?)


18/L



2014. febr. 9. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem csak kimondottan a progressziv rockot szeretem,vagyis a "progressziv" többféleképp értelmezhető! de ajánlom neked is pld az Atomic Rooster-t vagy még inkább a Jethro Tull-t, a régmúlt idők progresszivjeit, amiken nem fogott az idő! Esetleg még filmeket is : a Who-tól a Tommy-t és a Quadrophoniát :) Üdv :)
2014. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. febr. 9. 08:24
 3/4 sándorjános ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet, csak fiúban. Mindenki ismeri a nagy klasszikusokat például a Genesist, vagy a Pink Floyd progresszívebb számait (On the run, Shine on you crazy diamond), de nincs olyan, aki mondjuk szeretné a Rusht, Toolt (bár ők progresszív metált játszanak), Yest, Mike Oldfieldet, King Crimsont, Camelt, Jethro Tullt, Primust,


Őket ajánlom is neked :)

2014. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádom mindegyik bandát amit felsoroltál! :) Ian Anderson jön augusztusban.. ;)
2014. febr. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!