Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Jó, tudom, hogy az alap az, h. "60e Ft alatt nem szabad gitárt venni", csak az a gáz hogy totál le vagyok égve, de nagyon kéne egy elektroakusztikus gitár. Erről az MSA gitárról elég jókat írnak, és ha valamilyen szinten megközelíteni az eredeti Ovation gitárt, amiről másolták(pl hangzás) és nem "eresztene" tképpen már jó lenne. Am játékban haladó szintű gitáros vagyok, de a gitárvásárlás nem az erősségemxD Szóval akinek van építő jellegű véleménye, szívesen fogadom:) meg akinek esetleg van MSA gitárja, az is kifejthetné a véleményét. KÖSZiii


2009. dec. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a 60ezres dolog iszonyat nagy hülyeség, egyrészt jóformán csak elektromosra/basszusra vonatkozik, másrészt nagy szórással ugyan, de 20-30ezer forintért is k*rvajó hangszereket lehet kifogni. Mindenképp próbáld ki, esetleg egy ismerőst is bevonhatsz, ha neked kényelmes/tetszik a hangja, akkor nyomás a pénztárhoz.
2009. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez így van, a 60ezer alatti elektromos gitárok tényleg szarok, de nem véletlenül lehet kapni már Ibanez, meg Fender gitárokat is 30ért:) Akusztikus gitárnál ennyiből már kiváló hangszert kaphatsz:) Bár, én erről a márkáról még nem hallottam, de biztos jó, csak lehet hogy még új márka. Nekem tetszik ez a gitár:)
2009. dec. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!