Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitárpengetők közül melyik...

A gitárpengetők közül melyik az ideális méret?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
amelyik jólesik, amelyik kényelmes.. ha lenne ideális méret, akkor minden gyártó csak azt az egyet csinálná, mert hogy az az ideális:D Próbálj ki többfélét, és majd meglátod hogy neked melyik a kényelmesebb:)
2009. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ééértem:P köszii
2009. dec. 9. 17:51
 3/5 anonim válasza:
a pengetőknél csak vastagságba vannak méretek.ebből az a jó ami nem hajlik de nem tul vastak én 2 mm-est szoktam venni ezeket már megkapod 100ft-tól
2009. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok pengetőt próbáltam már, nekem a legjobban a 0.8 mm vastagságú tetszik. De ez attól függ hogy mire használod. Klasszikus, nejlon húros, v akusztikus gitárhoz én keményebbet használnék, elektromos gitárhoz középkategória körülit ilyen 1 mm körül, szólózni én puhával szoktam:)
2010. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eredetileg 0.7-es volt,de vettem 0.46-osat és az nagyon jó szólókoz. Persze attól is függ mit akarsz gitározni.

Pl.:Ha simán egy számot:kb.07-es ,de ahhoz mindenféle jó

Ha rock kiséret,akkor vastagabb

Ha szóló,akkor 0.46-os

remélem segítettem:D

2010. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!