Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én eléggé vallásos vagyok , és az is szeretnék maradni. Én metál , rock , punkrock , pop rock zenét hallgatok. A kedvenc eggyüttesem a Green Day . Szerintetek halkgathatnék úgy ilyen stílusù zenéket ? Nekem az ilyen stílus tetszik , de vallásos vagyok... Valaki írna arról , hogy a Green Day vallásilag milyen zenekar ?

2014. febr. 14. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én is kb. úgy vagyok, mint te.
2014. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

A green day vallását guglizd ki!


Szerintem nem köthető össze a zene és a vallás, de értem, hogy ez neked így furcsa. Szóltak már ezért neked? Én azt mondom hallgasd azt a.mi.tetszik!

2014. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Te döntésed.

a Green Day vallásilag elég egyházellenes, (pl. East Jesus Nowhere) és BJA is mondta már, hogy "religion is just a bunch of bullshit", de ez még nem jelent semmit.

Nem hinném, hogy megrugdosnának azért, amiért hallgatod őket. Ha egyébként egyetértesz a gondolataikkal, és tetszik a zenéjük, akkor hajrá. Mondom, a te döntésed, hogy együtt tudsz-e élni a tudattal.

2014. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
26%
Te döntesz mindenröl,de hogy a lelki világodnak nem jót tesznek ezek a zenék,az biztos és ha neked az számít valamit fel hagysz velük!!
2014. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem a gondolataikkal értek egyet , de tetszik ez a stílus , nem szeretem pl a rap zenét... ezeknek a daloknak a gondolataival nem értek egyáltálán egyet... Nem eddig nem szólítottak meg ezért , az egész családom metál/rock zenét hallgat , a szüleim is...
2014. febr. 15. 20:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogsz olyan együttest találni ami minden szempontból megfelel minden elvárásodnak. Nekem a kedvenc bandám a Green Day és semleges vagyok a vallási "dolgok" iránt. Hallgasd nyugodtan , az emberek nagy része úgyse tudja , hogy mi a véleménye a banda tagjainak erről a témáról.
2014. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

A zenéje és a dallama egy dolog, a szövege egy másik.

Szerintem gondolkodj úgy, hogy végülis, mivel nem a saját nyelveden van, annyira nem érthető úgyse, a zene az ami megfog benne.

A katolikus hit nem tiltja a metált, viszont vannak olyan dalszövegek, amik nagyontahón divatból szidják a kereszténységet, anélkül hogy tudnák mi az.

Ha zavar hogy ilyen szöveg van benne, esetleg beszélhetsz róla egy egyházi személlyel, aki kicsit felvilágosultabb, talán tud tanácsot adni. Remélem segítettem ezzel egy kicsit. :-)

2014. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :* utolsó : igen , köszönöm , segítettél. Szívesen várok még válaszokat :)
2014. febr. 16. 12:06
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ismerek olyat akinek a faterja pap ő meg kőkemény metált hallgat pl. Children of Bodom :D Nem fogsz amiatt elkárhozni amiért ilyet hallgatsz :)
2014. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utosó köszönöm , megnyugtattál :)
2014. febr. 16. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!