Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Wayerek! Mit esztek annyira a...

Wayerek! Mit esztek annyira a By The Way-en?

Figyelt kérdés

tök átlagosan énekelnek! Egyénileg szar mindegyik, együtt kicsit jók... De van náluk jobb, mégis őket istenítík! Azt hallottam azért mert jól néznek ki... OMG! Nézzetek már rájuk!! Na jó az az idősebb gyerek (valami peti nem?) egész jóképű, de a többi... Nem nagyon rosszak, de semmiképpen sem bálványok! Például ott van az az Oli gyerek. Láttátok már mosolyogni??? A fogait? Nagyon ari....


Félreértés ne essék, én nem gyűlölöm őket, csak azt nem értem, hogy mit esznek rajtuk annyira az emberek??? Szerintem átlagosak!


És légyszíves ne azt fejtsétek ki válaszban, hogy mekkora hülye vagyok, hogy nem szeretem őket! Hanem válaszoljatok a kérdésre: MIÉRT PONT ŐKET ISTENÍTITEK?



2014. febr. 15. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mert "ők a magyar One Direction" -.-' ez megy sokaknál,és,mert 1D-vel ellentétben ők elérhetők,hamarabb találkozhatnak velük(sok Directioner ezért is lett nagy Wayer)....általában az új bandáknál,akik coverelnek is,azoknál sokat számít,ha szeretik/coverelik 1D-t vagy Biebert....szóval szerintem ezért...

Egyébként Directioner vagyok,szóval semmi bajom a bandákkal(BTW-t is szeretem valamennyire,de közel sem a kedvenceim),csak azt unom,hogy mindig összehasonlítsák a 2 bandát,pedig BTW a 1D közelében sincs...

2014. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én tökéletesen egyetértek veled! És köszi a választ, szerintem igazad van! :)


Persze, most majd.megjelennek a "forevör vájer"-ek...

2014. febr. 15. 22:07
 3/14 anonim ***** válasza:

örülök,hogy vannak még,akik így gondolják :)

emígy igen,majd lesz,hogy "nem is igaz,semmi közük a 1D-hez"....vagy "ugyan már,BTW jobb,mint 1D,Wayer 4ever",stbstb....általában mindig "véletlen"szóba jön 1D is,ha BTW-ről van szó...

2014. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja xD
2014. febr. 15. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy marhara nem hasonlitanak az 1D-re de mindegy a kerdesedre valaszolok. Az elejen megmondom oszinten ruheltem oket. Aztan kezdtem hallgatni az elo showba a dalaikat, es nagyon tetszett. Szerintem nagyon jo hangjuk van. Mikor Benny(ducibb) enekel mindig kiraz a hideg annyira gyonyoru :) En nem csak azert szeretem oket mert helyesek hanem mert egyszeruen csodalatos amit ok muvelnek. Felnezek rajunk hogy Oli fel tudott allni a szegenysegbol es idaig jutott. A viselkedesuk a wayerekkel is olyan nem tudom elmondani :D Es a megmozdulasuk, a mosolynap ami ma van az is isteni gondolat volt :) vagy na bocsi hogy hulyen fogalmaztam csak ezt nem lehet leirni hogy szerintem mennyire csodalatosak :) A onedirection-hoz pedig elhiheted csak a hulyek hasonlitjak oket.. Egyszeruen megfogott az hogy mennyire osszetarto egy banda es mindenkit imadnak :) oket nehezen lehet nem szeretni :) es ha most belem fog valaki kotni annak uzenem hogy bocsi ilyen a stilusom es nekem se faj ha valaki olyat szeret akit en nem..BTW<3
2014. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudod..ez nekünk egy életérzés..mint egyeseknek a rap,kézilabda,tánc,lovaglás..stb. Mi nem csak azt látjuk,hogy 'jaaj magyar 1D!' nem.... Tudod ők sok mindent tettek azért,hogy idáig eljussanak..jó hangjuk van,sok fellépés, hiresek és nagyon szexik is :D ez nem vita... Nekünk bejönnek,nektek nem...leszarom,hogy Smilerek,Belieberek,Selenatorok vagy nemtom mik vagytok..nem kell szidni a Wayereket..sok alkalom lehet rá az életben,hogy találkozzunk velük..nem csak menőségből csatlakoztunk a nagy rajongótáborukhoz... Szeretjük őket,és akinek ez nem tetszik,az mehet oda,ahova akar..
2014. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaa es a btw-t meg mindig UGY KELL IRNI HOGY BYTHEWAY!!!:D Jo hogy van meg itt wayer rajtam kivul..:)<3
2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az uccso előttinek köszonom a választ, így már érthetőbb ;) :) <3 én így vagyok a 1Dnel :)


Uccsó: tiszrában vagy vele, hogy mit jelent az h By The Way? Azt jelenti: egyébként. És az angolban külön írjuk ;)

2014. márc. 4. 06:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen kepzeld tisztanan vagyok vele. DE a fiuk igy irjak!!!!! Nincs kulonosebb jelemtosege hogy mit jelent az angolba vagy hogy hogy kell irni mert nekik ez a neve!!!
2014. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*tisztaban. Jelentosege. Nevuk. Bocsi a hibakert reggel van meg
2014. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!