Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kérdeznél Csemer Boglárkától?

Mit kérdeznél Csemer Boglárkától?

Figyelt kérdés

A Parfüm c. slágerének videója kapcsán szeretnék vele interjút készíteni. A kapcsolatfelvétel megtörtént, a kérdéseim is megvannak, másoknak is szeretnék lehetőséget adni a kérdezésre.


http://www.youtube.com/watch?v=5qrGOi41iwE



#zene #parfüm #sláger #Csemer Bogi
2014. febr. 16. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első kérdésem az lett volna, hogy miért pont a francia közönséget célozza meg leginkább a külföldiek közül, de az életrajzában olvastam olvastam hogy Párizsban töltött egy évet, tehát gondolom azért.


De miért pont Párizsban töltött egy évet? És mit csinált ott az alatt az egy év alatt? Mit szeretett ott a legjobban? Illetve miért jött haza?

Egyszer én is voltam, de csak nyaralni, de ha tudnám a nyelvet és lehetőségem lenne rá hogy ottmaradjak, biztos hogy ki is költöznék. :D Kíváncsi vagyok hogy őt mi húzta vissza.


Tudom szakmai dolog nincs a kérdések között, de én a zenét csak hallgatni szoktam. :)

2014. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megkérdezném tőle azt, hogy milyen zenéket szeret hallgatni, és olyan dolgokat is, hogy milyen a világnézete, életfelfogása, tehát hogy miket gondol ezekről a dolgokról, az úgymond "nagy" kérdésekről.
2015. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!