Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon meg vagy elégedve a...

Nagyon meg vagy elégedve a hangfalaiddal, milyenek?

Figyelt kérdés

Számítógépről való zenehallgatáshoz szeretnék hangfalat venni. Vettem már többet, de van amelyiknek recseg a mélyje, van amelyiknek halk a mélyje, van amelyiknek túl hosszú a kábele és nagyon kontaktos...


Mindegy, hogy 2.1 vagy 5.1, de töltsön ki a hangja egy 30nm-es nagyszobát és hangosan hallgatva is szépen szóljon.


35e-ig mennék el maximum az árban, ha azt mondjátok, hogy rég óta szépen muzsikál annak is örülök, mert akkor használtba is szívesen beruházhatok.



2014. febr. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan nekem egy pár B&W 600-as és egy Marantz pm550 erősítő van számítógép mellé, sztereó 2.0 és elégedett vagyok. Használtan nagy mázlival nem sokkal több, mint 35 ezerből lehet valami hasonlót kihozni, jó állapotban. A multimédiás cuccokkal össze sem lehet hasonlítani.
2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van néhány megvalósítás. [link]


Ha egy korrekt sztereó rendszert összeállítasz, azután szoba sem állsz olcsó, multimédiás 5.1-ekkel.

2014. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én nem értek hozzá, egy komplett 2.1 vagy 5.1 rendszert szeretnék venni, aminek csodás a mélye és nem recseknek, valamint kihallatszódnak eléggé a magasai.
2014. febr. 28. 13:30
 4/6 anonim válasza:
Na olyat nem kapsz! Ezek a 2.1-es és 5.1-es vackok alkalmatlanok zenehallgatásra. Neked egy jó 2.0-s rendszer kéne. Olvasd el mit írt az előző válaszoló. Ha nagyon nem boldogulsz, vegyél egy SAL 20ACTIVE-ot, ez komplett szett. Ennél olcsóbban ne is gondolkozzál max. használtban. (Halkan megjegyzem, hogy a SALon zenét hallgatni borzalmas, de ég és föld a különbség az ilyen PC-s biszbaszokhoz képest, a SAL javára.)
2014. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azon könnyen segíthetsz, hogy nem értesz hozzá, csak egy kis utánajárás kéne! Azért is linkeltem a fórumot, ott vannak konkrét megvalósítások is. Meg én is elég konkrétat írtam.

35 ezerből 30nm-re eléggé necces eleve. A 2.1 5.1-ektől nem kell sokat várni.

2014. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én valami sztereó erősítőben (2*30 Watt is elég, de lehet több is) + egy pár ún. polcsugárzóban gondolkoznék, olyanban aminek 16-20 centis a "nagyobb hangszórója".
2014. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!