Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Linkelnétek nekem lassú, lírai külföldi rock/metal számokat női énekessel?

Nightwish-tól ne írjatok, őket ismerem.

2014. febr. 20. 08:05  Privát üzenet  

A válaszok

Blackmore's Night: Diamonds And Rust

http://www.youtube.com/watch?v=e83qHv5pLHI

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. febr. 20. 16:33 Privát üzenet

Sirenia: The Enigma Of Life

http://www.youtube.com/watch?v=_OfyTFfOOz0

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. febr. 20. 16:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik az a szám, aminek a klippje úgy kezdődik hogy kosaraznak (lassú külföldi szám)?
Melyik az a külföldi számot amiben egy pasi énekel, lassú számról van szó, és rekettes a hangja, gyönyörűen énekel és hasonlítani tudom a "a csellengők" betét dalához. Ötlet melyik számról van szó?
Régóta keresek egy zenét és nem tudom a címét. A Music fm-en (89.5) szokott menni egy fiú/férfi énekli egyedül. Kicsit lassú, külföldi szám. Tippeket irjatok légyszi?!
Mutatnátok nekem külföldi lassú zenéket?
Linkelnétek olyan külföldi (lehetőleg lassú) számokat, aminek kb. ilyen a szövege? Több lent.
Valami olyan mostani külföldi számot keresek ami kicsit lassú, de nem túlzottan, vagy lightosan indul?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!