Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Adam Lambert...

Mi a véleményetek Adam Lambertről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon szeretem őt, kedvenc énekesem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2014. febr. 21. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom túl nagyra, átlagosnál talán valamivel jobb hangja van. A tíz perce meg már eléggé lejáróban van, úgy veszem észre.
2014. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a zenéjét, nagyon jó hangja van. A személyét illetően pedig már nem ilyen jó a véleményem, a stílusváltása előtt jobban tetszett, úgy érzem hogy most már megvették és eléggé meg akar felelni másoknak.
2014. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig is, és most is bejön :)
2014. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam Quenn-koncerten, hangilag igenis kitett magáért, de a színpadi mozgása szerintem túlzás, ne utánozza Freddie-t. Ha nem utánozza, hanem ez jön neki tényleg, akkor is teátrálisnak tartom. (Freddie-nél is teátrálisnak tartom.) A saját dalai nem az én zenei világomba tartoznak, van egy-két dala, ami tetszik, de nálam úgy egyébként nem sok vizet zavar. Jó hangja van, de van egy ilyen furcsa mód,ahogy énekel, nem tudom jobban elmondani, de néha nekem több lenne, ha nem minden dalát olyan nagyon érzelmesen akarná előadni,hanem tényleg érzelmek lennének a hangjában, nem pedig ez a fitogtatás, hogy na, ezt is ki tudom énekelni.
2018. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!