Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Eurovíziós dalfesztiválon...

Az Eurovíziós dalfesztiválon indulók Magyarországot képviselik majd, miért nem magyarul énekelnek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2014. febr. 22. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
mert senki se értené...
2014. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én se értem, sokkal jobb lenne a magyar. Visszahoznám a szabályt, hogy mindenkinek a saját nyelvén kell énekelnie.
2014. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem, hogy csak azon múlik a verseny, hogy értem-e a szöveget. Legyen fülbemászó a dallam és szórakoztató az egész produkció.
2014. febr. 26. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lószart se számít. Mindig az az ország nyer, amelyikre a többinek érdekében áll szavazni.
2014. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy számít, hogy kire kell szavazni. Nem érdek alapon megy. Ha így lenne, akkor hogy nyert volna Szerbia, Ukrajna, Lettország és Észtország?
2014. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Az az igazság, hogy én is nagyon hiányolom a dalt magyar nyelven.

Tavaly Bay Alex elég szépszámú szavazatot kapott, "A kedvesem egy olyan lány" című dalával. Különösen a németeknek tetszett,nem is a hang inkább a meseszerű dal, amit lefordítottak, angolra, és németre is.

Minden magyar dal lefordítható, ha van egy jó fordító.

Tavaly csak mi magyarok, és úgy emlékszem, hogy egy norvég énekelt a saját nyelvén.

Nagyon hiányoltam a francia énekes dalát franciául, sajna ő is csak angolul éneket mint a többi.

Én is kötelezővé tenném azt, hogy minden versenyző a saját nyelvén énekelje el a választott dalt.

Ettől lenne igazán szép és élvezhető egy ilyen dal feszti.

Dalban minden nyelv gyönyörű, különleges élményben lenne részünk.

Nem szeretem azt, ha mindenki angolul énekel!!

Egyet értetek velem?

2014. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mert a macska szőrös és nem borotválkozik..
2014. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ukrajna úgy,h pl rajtuk keresztül megy egy csomó olajvezeték...
2014. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az h a nézők döntenek az eurovízió győzteséről és h a zenéről szól kb akkora kamu mint h eltűnt egy repülőgép és nem találják...
2014. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!