Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire van esélye Kállaynak?

Mennyire van esélye Kállaynak?

Figyelt kérdés

Nem neki szurkoltam, hanem Boginak, de nem vagyok szomorú, hogy Kállay ment. Nem rossz dal.


[link]


Az Eurovízió facebook oldalán eléggé kedvelik ezt a zenét, meg rengeteg lájk jött is rá. Sokkal több mint másokra.



2014. febr. 23. 18:53
 1/7 bobo98 válasza:
62%

Hát ahhoz képets hogy by alex tavaly 5. lett.

Nem sok .

2014. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10. lett
2014. febr. 23. 19:00
 3/7 anonim válasza:
Ja most majd azthiszik gyermekbántalmazók vagyunk...
2014. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
By Alex mögé kerül ha egyáltalán bejut a döntőbe.
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ByeAlex-et is fikázták mikor Ő ment ki, most meg milyen nagy szám lett hogy jó helyezést ért el...

Személy szerint én örülök hogy Kállay megy ki, mert végre nem azok az unalmas csimbung magyar zenék, amiknek semmi dallama,csak a nyálas így szeretlek úgy szeretlek szöveg. Messze szerintem Ő volt a legjobb és van esélye egy jó helyezésre. Az összes my top videót megnéztem youtube-on és mindbe benne volt a top 10-ben, de sok helyen berakták a top 5-be és a top 3-ba is, de amúgy ezen kár is vitatkozni még, majd ott kiderül, valamint a külföldieknek kell hogy tetszen, mert Ők küldik a szavazatokat. Mindenesetre én nagyon szurkolok neki és örülök hogy évek óta van magyar induló. Egyszer remélem lesz Budapesten is Eurovízió, tuti elmegyek :) Hajrá Kállay!

2014. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
A dal úgy szar ahogy van. Nem happy nyálas hanem búsongóan nyálas nyávogás. Tucat hangzavar, dalnak nem nevezhető. Csak egy pozitívum emelhető ki az egész produkcióból, az pedig az előadó hangszíne, ami nagyon kellemes könnyen hallgatható.
2014. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem benne lesz a top 10-ben.

Itt egy youtube top: https://www.youtube.com/watch?v=QIv1fK9m-Mc&feature=youtu.be --1.Hungary-- :)) Hajrá Magyarország!!!

2014. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!