Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok egy számot mondani...

Tudnátok egy számot mondani amire lehet bécsi keringőt, afro táncot, és balettot táncolni?

Figyelt kérdés
Ez egy iskolai feladat ahol elő kell adni mindhárom táncot. Külön-külön vannak rá emberek és valahogy össze kéne rakni. Elég ha a részek egymás után vannak, és akkor egymás után "színpadra" tudunk lépni. Tudom hogy össze is lehetne vágni, de a többiek nem akarják. Szóval keresek egy számot 3/4-es ütemmel, néha lassú, néha meg őrült résszel. Van ötletetek?

2014. febr. 23. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ilyen zenét nem nagyon fogsz találni, az a véleményem, hogy bizony össze kell majd vágni három választott zenét. Egyébként bécsi keringőt tulajdonképpen majdnem minden 3/4-es zenére lehet táncolni (ha nem túl gyors, mert úgy nem szép), balettot meg leginkább klasszikus zongoradarabokra szoktak. Az afro táncot sajnos nem tudom milyen. 21/f
2014. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm :) Ha nem más, akkor remélem megtudom erről győzni őket :)
2014. márc. 2. 11:18
 3/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zMWwsbwOhlE&hd=1

Itt van egy próbáld meg.. Afrora nem igazán jó,de a másik kettő klappol.. Bár afrot is rá lehet tenni.. csak az afro ütem hiányzik belőle .


De egyetértek egyébként az előző kommentelővel.. max kettőt tudsz ebből összehozni .. Ha mindháromnak a fő ütemeit stílusát ,hangzásást bele akarod vonni. :)

2014. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!