Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Get Lucky! c. szám, és a...

A Get Lucky! c. szám, és a Daft Punk úgy általában miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogy mi ez a nagy felhajtás a Daft Punk körül, mindig eltúlzottnak éreztem azt a jelentőséget, amit mások tulajdonítanak neki, ezt a nagy túlhypeoltságot a Get Lucky körül meg végképp nem értem. Nem provokatív szándékkal szeretném megkérdezni: miért olyan jelentős zenekar? Tényleg nem cinizmusból, mert biztos van valami stílusteremtő vagy másmilyen jelentősége a zenében, amiről én nem tudok, ezért szeretnék véleményeket hallani erről.
2014. febr. 25. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,valószínűleg azért mert tetszik az embereknek,mint bármelyik más sláger:) Nekem a másik számuk jobban tetszik az Instant Crash:)
2014. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom mi ez a felhajtás körülötte, de már a tököm tele van azzal a számmal.Nem stílusteremtő.Csak ez a Funky disco stílus utóljára a 70's évek környékén volt felkapott,ők meg kicsit felújították hangzás terén, és ennyi.De ettől még mindig baromi unalmas és idegesítő,mert egy nap 20x leadták minden csatornán.
2014. febr. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem is kb. ez a véleményem.
2014. febr. 26. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok nagy fan, de azert annyit illik megemliteni h a daft punk nem egyenlo a get lucky-val.

20 eve vannak a porondon, tobb nagylemezzel. A rajongok nagy tobbsege nem most hallott roluk eloszor...


Maga az album azert "jelentos" mert ezzel egeszen mas hangzasvilagot stilust mutatnak, mint a korabbi lemezeiken (gondolj csak a Harder, Better, Faster, Stronger -re).


[link]

2014. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, én is már nagyon régóta ismerem a D.P.-ot, de akkor sem értem, hogy miért olyan legendásak.
2014. febr. 27. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon tehetséges zenészek, és nagyon sokat köszönhet nekik a mai elektronikus zene, mivel a 90-es évek elején forradalmian új stílust alakítottak ki.
2014. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom, pontosan ez a "stílusteremtő" tevékenységük az, amit valahogy nem tudok megfogni. Most tényleg nem bántásból, de nem értem, hogy ez miért olyan forradalmian új, vagy mi olyan különleges benne:


http://www.youtube.com/watch?v=ozitqabi6UM



Igen, én is érzem, hogy van benne valami különleges, valami vonzó, de annyira nem találom egyedinek meg korszakalkotónak. És tényleg nem kötekedni akarok, azt szeretném, ha valaki megvilágítaná, ill. elmagyarázná ezt.

2014. márc. 7. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig mást csinálnak, mernek váltani, ettől kosrszakalkotóak. Másrészt rájátszanak a hypera, pofátlanul kifordítják a "nagyobb a füstje mint a lángja" effektust. A get lucky egy ügyes húzás volt, de nem zeneileg. Sőt. maga a Daft Punk is egy ügyes húzás ;) és ettől a kikacsintástól olyan vicces az egész!!!!
2014. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!