Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan, aki abbahagyta...

Van itt olyan, aki abbahagyta a zenélést? Ha igen, miért? Hiányzik? Újrakezdenéd?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt elkövették azt a hibát, hogy először egy év szolfézsra kellett járnom, és utánna választhattam volna hangszert. Fél év után inkább otthagytam.


Közben kiderült, hogy nem vagyok zenei tehetség, szóval nem nagy kár. Próbálkozok tanulni, de nem sok sikerrel. Ez van.

2014. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Engem igazából csak a szüleim kényszerítettek, úgymond, hogy hegedüljek. Jó, talán nem a kényszerítés a jó szó, de ők állítottak erre a pályára.

Nagyon megszerettem, de mégis abbahagytam, és ez saját döntés volt, talán éppen azért, mert a hegedülés elkezdése alapból nem 'saját ötlet' volt.. Régebben hiányzott, és még most is néha (4 év után), de azt mondom jól döntöttem, hogy abbahagytam.

Ki tudja, milyen rémesen játszhattam! Az emberiséget óvtam csak döntésemmel... :D

És nem, nem kezdeném újra. Talán más hangszeren elkezdenék játszani, esetleg zongorázni, de nem tudom pontosan, hogy ez hogy meg, a szolfézst ilyenkor kell-e még folytatni.. :/

2014. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én rappelek már 9-éves korom óta egyetlen egyszer hagytam el az egészet kemény egy hétig bírtam azóta is írom az új szövegeim csinálom az új alapokat,és veszem is fel napi szinten az új zenéim!

ha szereted ne hagyd abba!

2014. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én abba hagytam és még bántam kB. Fél év után mert rájöttem nekem szükségem van a zenére. Szeretnék vissza menni de nem biztos hogy vissza vesznek 2-3 év kihagyás után.
2023. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!