Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám? Mintha...

Melyik ez a szám? Mintha vékony, kicsit orrhangon énekelné egy vagy több nő, ezt a részt mindenképpen, de lehet, hogy nem, de mintha: "I don't want to change my point of you" és a végén fölviszi a hangsúlyt

Figyelt kérdés

,és ez ilyen vidám. Lehet, hogy pasik is énekelnek benne.

Még "Sláger rádiós" zene. Ja és kicsit ilyen karácsonyis -szerű a hangulata. Meg közben kicsit hasonlít erre is: Kim Wilde - You came. Az orrhang nem biztos, viszont vékony azt tutkó, ja és nem teljesen olyan,de olyasmi picit, mintha orrhang lenne.


Előre is köszi!



2014. márc. 1. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ellie Gouldingnak van nagyon orrhangja, de mivel utálom a hangját nem hallgatom nagyon a számait, max ha a rádióban éppen az szól. Youtubeon keress rá vagy googleba írd be az idézetet és utána azt, hogy lyrics.
2014. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rájöttem, melyik az!!:D Elkezdtem nagyon agyalni rajta, aztán egy idő után a hangot beazonosítottam, hogy Madonna, onnan meg már keresés után kidobta, hogy Cherish!!!!:) Szóval ezt kerestem:


Madonna - Cherish<3<3<3

2014. márc. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!