Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 4 ütemű barokk dalokat tudtok...

4 ütemű barokk dalokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy zenetudós, de 4 ütemű barokk zenéket szeretnék letölteni továbbá Mozart klasszikus időszakából is jól jönnének a pontos címek, albumok.

2014. márc. 1. 21:28
 1/4 solking válasza:
Sajnos tág a barokk zeneirodalom, de annyira nem bővelkedik ilyen "4 ütemű" darabokban, de rövidebb darabokat Tellemanntól kezdve Händel, Bach-on át találhatsz. Kicsit légy pontosabb, hogy szeretnél valamit, kicsit fejtsd ki jobban, persze ha nem baj.
2014. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az előadó lényegében mindegy is, a kritérium csupán annyi, hogy barokk legyen és négy ütemű. mint már mondtam nem értek a zenéhez, de azt olvastam, hogy a négy ütemű barokk zene ellazít és jól lehet tanulni ha a háttérben szól. előadókat albumcímeket szeretnék, hogy le tudjam tölteni.

köszönöm előre is

2014. márc. 4. 19:39
 3/4 Ignatio válasza:
Nem 4/4-es ütemű zenére gondoltál? Vagy 4 ütem hosszúságúra?
2014. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudok!


J.S. Bach: Skoda duett


Sajnos csak ez az egy van, mert akkoriban még nagyrészt kétütemúek voltak, de Bach mindig is előrébb járt a koránál.

2014. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!