Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit szerettek annyira az...

Ti mit szerettek annyira az Epica-ban (szimf. Metal banda)?

Figyelt kérdés

12/L

Én a változatosságot és az egyediséget. Az Epica a kedvenc bandám.


2014. márc. 2. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
csak azért szereted mert változatos meg egyedi? én speciel semmi egyediséget nem vélek felfedezni benne.. manapság tucatszámra születnek ugyanilyen bandák..
2014. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tucatszámra ? Tényleg ?

Elég járatos vagyok szimfi metál világában, de Epicához hasonló bandát nem véltem felfedezni. Ennyi erővel a minden heavy metál banda is egyforma lehetne.


Nekem a szövegeik tetszenek nagyon, a világszemléletük szintén. Imádom, hogy mindig igényes munkát adnak ki a kezeik közül.

Hallottad az új számukat - The Essence of Silence ?

Már vagy 500x lejátszottam, megunhatatlan.


14/l

2014. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt szeretem benne hogy nem tömeggyártmány, Simone Simons-ból nincs mégegy a világon, akik megpróbálják leutánozni a nyomába se érnének... vannak nagyon zúzós illetve szivszaggató számaik, és azt hiszem azért élőben is tudnak valamit bár nekem még nem volt szerencsém koncerten látni őket sok videót láttam ami szinpadon készült róluk. Klassz kis csapat, ja igen és Simone headbange-i is mindent visznek :))
2014. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!