Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézi mindenki a Rammstei...

Miért nézi mindenki a Rammstein-t nácinak?

Figyelt kérdés
Csak azért mert németek és németül énekelnek? Itt gyk-n is mindig jönnek azzal hogy nácik hiába mondjuk hogy nem az nem hiszik el. Most komolyan ezzel az erővel egy orosz banda akkor meg kummunista? Engem ez nagyon zavar.

2014. márc. 2. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy mindent nézzen meg. Csak tudod, baromira kezdem unni azt, hogy mindenki jön ezzel a náci dologgal! A kedves kérdező, feltette azt a kérdést, ami szerintem minden Rammsteint szerető embert basztat. Miért? Én csak levontam azt a következtetést, amit látok és hallok. Mindenki úgy ítéli meg őket, hogy semmit nem tud. Mégegyszer mondom, hogy ne szúrja a szemed: Nem kell mindennek utána nézni, DE akkor ne tegyen fel hülye kérdéseket!!
2014. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindenki nézen utána, de ha nem akkor meg ne pofázon olyan dolgokba amikhez nem ért. Mert sokan azt hiszik látnak egy képet/videot rögtön elkezdenek mocskolodni. Ennek a Rammstein náci dolognak elég könnyű utána nézni, kb 5 perc.
2014. ápr. 30. 18:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Na pontosan erről van szó!
2014. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz semmit egy együttesről akkor minek írsz egy olyan kérdéshez ami kifejezetten róluk szól, az isten áldjon már meg
2014. máj. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolso én nagy rajongó vagyok. Bocs rosszul fogalmaztam. Másokra gondoltam akik csak ugy vátaskodnak.
2014. máj. 1. 11:35
 16/17 anonim ***** válasza:
én nem rád gondoltam kérdező, hanem arra a válaszadóra aki nem tud semmit az együttesről és aztán ki van akadva hogyha lehülyézik azért, mert háttérismeret nélkül okoskodik
2014. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már rájöttem. Igazaból egyik se tudja meg magyarázni mért is lennének nácik, csak ugy elvakultan náciznak.
2014. máj. 2. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!