Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem az SCBP a legnézette...

Miért nem az SCBP a legnézettebb hazai rapkiadó?

Figyelt kérdés

Legnagyobb alapok, több szótagos rímek, stb..


Gondolok itt pl. az ilyenekre:

https://www.youtube.com/watch?v=DAENWBHfPVY

https://www.youtube.com/watch?v=hUOcc5UCMt4


Szerintem simán üti az RTM-et, ami mainstream lett

Bustanak van hogy félszótagos rímei vannak (azt én olyannak veszem, hogy bár ugyan arra a szótagra végződik, de észre kell venni, hogy rímel), náluk az alapok sincsenek jól megcsinálva a legtöbb helyen, volt olyan, amit én 5 perc alatt remake-ltem..



2014. márc. 2. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a Scarcity underground. Az sosem olyan nézett.
2014. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert szar:

1. 40 kg-os műgengszter + a divízióban még "alternatív rappet" toló prosztó

2. wu-tang koppintás

3. szemellenzős, múltba révedő

2014. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
mert a beszari gyengelelkű majmok nem bírják a Baltásékat......gyengék a Scarcity-hez...ennyi ;)
2014. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~Thuglife~ ***** válasza:
wu-tang koppintás :D LOL :D ásd el magad öregem. Ha annyira Wu-Tang koppintás, miért küldött nekik a Wu-Tang kiadó\menedzsment alapot? :D Külföldön az underground körben mondhatni elterjedt az SCBP, és amennyi eredetiség van a zenéjükben..hát, Busta elbújhat mellettük a lopott logójával,na meg az értelmetlen rímeivel:D
2014. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sz*r? Hát te nagyon elvagy tévedve.

Wu koppintás? Befolyásolja őket az biztos, kiket nem? Főleg úgy hogy elég szoros kapcsolatban vannak egymással, melyik magyar rap csapat vagy kiadó mondhatja el magáról ezt? EGYIK SEM, ők viszont nem is egy ilyennel dolgoznak együtt hanem Snowgoons-ékkal is akik szintén nem senkik. De ez nem is meglepő mert Aza olyan alapokat csinál hogy az valamit besza*ás.

2014. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és addig örülj amig nem a legnézettebb, láthatod mi lett Essemmből is, pedig elég ígéretesen indult de ma már egy számát sem tudom meghallgatni, Sütiben bízok még hogy hoz valamit.
2014. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!