Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen minőségű gitár coveres...

Ilyen minőségű gitár coveres videóhoz milyen felszerelés kell?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kknCIHFGy9I


A pénzen kívül természetesen,külső hangkártyákra gondolok, meg ilyen eszközökre,a hangzás érdekel a képminőség mellékes,a képes effektek meg egyáltalán nem érdekelnek.A tudásom videózás téren szinte nulla szóval kérlek érthetően magyarázzatok D: Meg akkor már az is érdekelne,hogy egy ilyen külső hangkártyával hogyan történik a felvétel?Úgy kötöm össze mintha egy effektet kötnék be az erősítőbe és onnan a gépbe?

Megköszönném a segítséget, bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok.



2014. márc. 3. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igazából nem kell túldimenzionálni a kérdést. A két srácnak persze van egy kis tőkéje, akkora láda láttán, de ma már nem kell milliókat költeni, ahhoz, hogy élvezhető hangminőséget állíts elő.


Telepítesz egy progit, rákötöd a gitárt a gépedre, benyomod a rec gombot aztán csókolom :)

Programnak ajánlanám a JetAudio programot, ami ingyenes, és jókat hallottam róla.

Előtte állítsd be a felvételi hangforrást, vagyis ha gitárt akarsz felvenni, akkor vonal. Ez fontos!

[link]


A progi:

[link]


Egyéb progi, ha ez nem tetszik a Flac, és az OGG.

Ezeket nem ismerem, de ezekről is jókat hallottam. Nézz utánuk.


Amivel még jó hangminőséget tudsz ingyé elérni az egy keverőprogram. Próbáld meg a Mixcraft 5-öt. Ezzel is lehet felvenni, de a fő profilja a keverés, és az utólagos efektezés.


Remélem segítettem valamit. Sok sikert.

2014. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha a gitárt közvetlenül a gépbe köti be, nem egy kifejezetten ilyen célra való külső hangkártyába, az bizony többnyire nem lesz igazán jó ilyen célra.
2014. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Feltételeztem jó a hangkártyája, ha ilyen dolgokba akar belevágni :) Ha nem, akkor bezony külső hangkártya.
2014. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vennék külsőt mert a gépbe szerintem nincs valami hú de jó hangkártya.Akkor ehhez elég csak az erősítőt rákötni a külső hangkártyára és azt a gépre és mehet a felvétel?
2014. márc. 3. 20:37
 5/19 anonim ***** válasza:
Erősítő is fölösleges.
2014. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja, erősítő nem kell, elég a hangfal, ha hallani akarod a játékod.
2014. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy fejhallgató is elég.
2014. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
na annak a használatát nem lehet valahogy mellőzni?
2014. márc. 4. 17:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Minek?
2014. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert szeretem rendesen hallani amit játszok és ahogy szól a nóta.Meg alapból irritál játék közbe ha az a $zar a fejemen van.Gondolom lehetséges a mellőzése,a srácon sincs fejhallgató.
2014. márc. 5. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!