Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok zenéket?

Ajánlanátok zenéket?

Figyelt kérdés
Iskolai rendezvényen kéne fellépnie az osztályunknak, táncolni nem igazán szeretnénk, így maradt az éneklés. Valami angol számra gondoltunk, ami egyszerű, mivel annyira az éneklésben sem jeleskedünk. Esetleg valakinek valami ötlet? Előre is köszönjük.:))

2014. márc. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
The connels-74 75
2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Smokie - Have You Ever Seen The Rain

[link]


Bár ha az éneklés sem az erősségetek nem tudom miért ragaszkodtok a külföldi nyelvezetű zenékhez!

2014. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először is kösznjük. Másodszor az angol nyelvű éneklés azért fontos, mert ilyen angolest vagy mi lesz, szóval az egész a nyelvről fog szólni.:)
2014. márc. 4. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
értem :)
2014. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Madonna-Prayer is jó még pl:)
2014. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.:))
2014. márc. 6. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, te itt jártál?:D Most jutott eszembe,ahogy láttam, hogy feljött megin ez a kérdés, ez is egyszerűbb sztem és nagyon jó, még akartam írni, csak elfelejtődött:

Backstreet boys-Everybody:)

Énrészemrőlszívesen:)

2014. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!