Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól pontosan ez az...

Miről szól pontosan ez az Ellie Goulding-szám?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem...


http://www.youtube.com/watch?v=Ap-A0RKhi2s&feature=kp


szöveg : [link]


2014. márc. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



De ezt te is be tudtad volna írni a Google-ba: 'Hanging on magyar szöveggel' nem nagy tudomány :D

2014. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szövegét eddig is értettem nagyjából :D
2014. márc. 14. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésed konkrétan mire vonatkozik?!

Én nem tudom hány éves vagy,de ha érted a szöveget akkor miért nehéz megérteni a dal értelmét és lényegét?

2014. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha van egy magyar vagy magyarra lefordított vers,annak sem mindig érted a jelentőségét.
2014. márc. 16. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem... (!)


... arról szól, hogy a pár szerelme már kihűlt/elidegenedett a lírai én számára, aki már nem tudja fenntartani ezt a rideg állapotot (I just can't keep hanging on to you and me), szenved, viszont azt nem tudja, hogy a partnere mit vél a kapcsolatukról (Tell me if you feel this pain), ezért nem mer vele szakítani, mert fél, hogy a másik fél nem látja be a helyzetet, és huzamosabb ideig fog szenvedni a kapcsolattól (Cause i don't want to be the ball and chain). Eleve a dal elején mondja a lírai én, hogy a partnere tudomást sem akar szerzeni a kapcsolatukról, ami tulajdonképpen egy vakvágány, és egyikük sem igazán boldog (Every day I feel this pain

But you just turn and walk away).


Ez volt Ellie része.

Tinie része pedig a másik én érzéseit mondja el; a másik én is érzi azt, hogy a kapcsolatnak tulajdonképpen vége, és ő sem érezte jobban magát, mint a másik (And if anybody said the grass is greener on the other side

Well it ain't..). Szerinte a kapcsolat végig érzelmek nélküli volt és üres, de azért ők megtettek mindent (I've only ever had this fucking feeling in my stomach twice.

You gave me what I needed, and I gave her everything she wanted).

És aztán végül ő is csak szenved, mert voltaképpen szerette a másikat, csak a másik felet hibáztatja mégis... mert nem működött.. (She broke my heart, I took some Gaviscon)

2014. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!