Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nincs jó hangom, de fejleszthe...

Nincs jó hangom, de fejleszthető és nagyon szeretnék tudni normálisan énelekelni. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzünk, úgyhogy nem szívesen fizetnék énektanárt. Tudom hogy hülye kérdés, de szerintetek fejleszthetem saját magam? HOgyan?
2014. márc. 6. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

valahogyan biztos fejleszthető egyedül is. A sulidban nincs énekkar? mert az ingyenes lenne... Nálunk legalábbis így van. Nincs benne túl nagy tapasztalatom,de saját magadnak először is kezdj egyszerű hogy is mondják..tudod amiket a hangszálak bemelegítésére használnak,mint pl. mendegél a mandarin; bambara bambara; zázázá zézézé stb. Ezeket kell különböző hangokon énekelned,és minél gyorsabban,ez több szempontból is hasznos. Amúgy kicsit ciki hogy nem tudom mi ezeknek a neve pontosan,mert évekig voltam énekkaros. Na de mindegy, a neten biztos találsz még hasonlóakat,de szerintem hasznos az is,ha ezenkívül megismerkedsz a kottázással és a hangok,szólamok,ritmusok megismerése és helyesen való kiéneklése miatt.

remélem segítettem egy kicsit

2014. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. márc. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!