Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik a kedvenc trance előadóid?...

József94 kérdése:

Kik a kedvenc trance előadóid? A trance összes alfaját beleértve ;)

Figyelt kérdés
Nekem rengetek van, legtöbbjük Uplifting & Emotional Trance Producer/DJ. Pl. Aly & Fila, Ahmed Romel, Simon O'Shine, Tomas Heredia, Emanuele Congeddu, Sneijder, Bryan Kearney, Darren Porter, Myk Bee, Sunset, Puma Scorz, AvB, PvD, ATB, SoundLift, stb. :)

2014. márc. 7. 05:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem:Tiesto,Armin van Buuren,Sunset.. De ezek mondjuk a legismertebbek:)
2014. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ferry Corsten nagy kedvencem.
2014. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na most.. Tiesto már nem készít többé trance-t :/

Ferry Corsten úgyszintén!

Tiesto inkább Electro House-t és Prog. House-t, Ferry pedig Trouse-t és Big Room stílust készít/kever :/

2014. márc. 7. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól még a régi számaik nem tűnnek el.
2014. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pontosan! :)

De mondjuk nekem sosem tetszettek a classikus trance szám..1-2 kivételével ;)

Mondjuk szomorú hogy Ferry is ott hagyta a trancet, mivel nagyon jó számokat készített mint pl. Not Coming Down vagy a Made of Love.

2014. márc. 7. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Geert Huinink (orchestral részeket írt közösen nagyobb producerekkel, pl Tiësto Elements Of Life, Forever Today, hasonlók)

Sound Apparel (nem szokták Andy Blueman, vagy SoundLift mellett említeni, ha orchestral trance-ről van szó, de nagyon szeretem a stílusát, és bőven megvan ugyan az a színvonal)

Solarstone újabb, Pure számai nagyon fekszenek, de a régebbi alkotások is

Above & Beyond-ék mostanában követik a hullámot, és az újabb számaik mennek a trouse felé, de ettől függetlenül legendák

ha pedig a másik oldalát nézzük...

Infected Mushroom: A legutolsó albumuk (Army Of Mushrooms) előtt minden egyes számuk hatalmas kedvencem, miattuk szerettem meg a buttrock goát (igen, ez egy alműfaj alműfajának az alműfaja...), de a korábbi, tiszta goa/psy szerzeményeiket is imádom

1200 Micrograms: Szintén legendák, őket csak nemrégiben fedeztem fel, de eddig nagyon ígéretesnek tűnnek, és az eddig meghallgatott számaikat majd' kivétel nélkül imádtam.

Ben Nicky: Ha 'modern hard trance', vagy tech-trance, vagy... rák tudja, mi az, amit csinál, hard uplifting, vagy... fingom nincs, de érdemes meghallgatni a munkáit.

Harmonic Rush: Alapból imádom az orchestral trance-et, de amikor tech-trance-ben van egy gyönyörű orchestral melódia, amit egy olyan energiadús rész követ, amitől leolvad az arcom, azt szeressem.

Astral Projection: Nem tudok mit mondani, psy legendák

Paul Oakenfold: A fluoro-s stílusát imádom, és egy-két munkáját a mainstream vonalról is. (Ready, Steady, Go)


Valamint... Jordan Suckley, Simon Patterson, Indecent Noise, John Askew, John 00 Felming, Philippe El Sisi és még folytathatnám pár hétig. :D Ja, meg persze az általad említettek nagy része.

2014. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ben Nicky Tech-Trance, Acid Trance és Psy készít ;)

Ám ezeket akiket felsoroltál mind ismerem :) Nagyon jók ők is ;)

2014. márc. 20. 16:05
 8/11 anonim válasza:
Trance már nem létezik,az armada totál szétmosta és kiölte az egészet.A kisebb nevű kiadók is gyenge minőségű áplifting vonat keretében sincsenek maradandó alkotások,lerágott csont egytől egyik.Gagyi hangzásvilág,pocsék dallamvilággal.Majd ha olyan lesz mint a 90'es évek végén,akkor talán visszaszokok a trancere.Addig szóra sem érdemes...
2014. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Atb az egyik kedvencem :) .
2014. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

04-13 11:33


Elég nevetséges azt állítani, hogy a trance halott. Én is ezt hittem pár éve, de underground vonalon jobban él, mint bármi. Az, hogy te nem találtad meg a neked tetsző hangzásvilágot... Nos, nem az ő problémájuk. Van rengeteg minőségi kiadó, és rengeteg tehetséges, ma is aktív producer, akik nem a sablon számokat adják ki hétről hétre. Csak meg kell őket találni.

2014. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!