Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem képesek már a...

Miért nem képesek már a kiöregedett rockerek belátni, hogy eljárt felettük az idő és már csak árnyékai a régi önmaguknak? (leírásban tovább)

Figyelt kérdés
Ozzy Osbourne, Iron Maiden, ACDC, Metallica, Slayer. Mindegyikük a régi rajongóiból él, de a mai előadókhoz képest és a mai generáció számára hangzásilag már elavult stílusban játszanak. Egy szóval, azt hiszik, hogy még mindig a 80-as években élnek.
2014. márc. 8. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Tisztázzuk: Szerinted elavlut stílusban játszanak. Mások szerint viszont nem.

Én páldául a "másokhoz" tartozom - hogy konkrétumot említsek, a legutóbbi Sabbath album barmoira bejött.

2014. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Mert rajtad kívül több millióan vannak akik ezt nem így gondolják, ezért ők elsősorban nekik játszanak. Hálistennek, hozzáteszem.

Én részemről azért szurkolok, hogy soha ne hagyják abba, mert amit ők csinálnak olyant a mai generáció nem tud. Még csak nem is látok olyant aki a nyomukba érne, szóval csak csinálják!!

2014. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%
szerintem az egész kérdésed egy hülyeség egyik mai zenekar sem tud a nyomukba érni és az az igazi zene amiket ök játszottak/játszanak..szerintem egyáltalán nem elavult a stílus.. és ha még azt is hiszik hogy a 80-as években élnek hát elmondom neked hogy azok voltak a legszebb évek mind zeneileg meg mindenhogy.. én ö rajtuk nöttem fel és nemtudom megunni öket mivel nem is lehet.. a mai generáció meg szart sem ér
2014. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért ezzel a "Mai generáció szart sem ér" és hasonlókkal csínján kellene bánni. Elég nonszensz és röhejes.


Arról nem is szólva, hog amikor a kedvenceitek feltűntek, akkor ők is "mai generáció" voltak - hoppácska.

2014. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem elavult, még ma is jó zenéket tudnak írni. És én pl 20 éves fejjel is imádom a 80-90 közötti Slayer számokat, amiknek ugye a minősége a maihoz képest rosszabb... Sőt, rengeteg mai ("fiatal") zenekar/zenész ír, illetve próbálni írni hasonló számokat, mint ők. Nem véletlen vannak rengetegen a koncertjeiken, és ha megnézel egy-két live videót, nagyon sok közülük fiatal.

Egyébként (az előzőeknek) szerintem vannak "mai" zenekarok is, akik tudnak úgy zenét írni, és játszani, mint ők, csak az stílusban már kicsit más, mégis a régi zenekarok befolyásolják a zenéjüket, mint akkor a Metallicának a Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Ramones, Rush, Scorpions, vagy sok más zenekar.

2014. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Én úgy érzem megválaszoltad önmagad, pont a régi rajongók miatt működnek még. Emellett meg sokkal hálásabb közönség az idősebb réteg, mert azért többnyire nem leöltik a kedvenceiket MP3-ban, hanem vagy megveszik rendesen iTunes-on vagy lemezen és beteszik a régiek közé.

Majd ha beérik a segged, rájössz.

2014. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén bevallom, én nem szeretem őket, kemény metált hallgatok - nem ér megkövezni, tudom, hogy a nagyokat nem fikázzuk.

DE ezek a "kiöregedett" rockerek sokkal többet tettek le az asztalra, és sokkal eredetibbek (egyáltalán ők még komolyan gondolják), mint a modern zenék nagy része...

És egyébként honnan tudod, hogy mit hisznek? A stílus az stílus, nem lehet kinőni, ha kinövik, akkor nem gondolták komolyan: ezek zseniális zenészek, és nem nőtték ki a tehetségüket se...

És nehogy azt hidd, hogy a régi rajongóiból él...az én haveri társaságom legidősebb tagja 35 éves, de többnyire 25 alatt vagyunk, és rengetegen imádják őket...

A "kiöregedett" rockerek játsszák a rockot nekünk, a fiatalok nagy része meg feláll a színpadra és bohóckodik egy gitárral a kezében, és próbál világ megváltani, amíg ezek értékeket közvetítettek/közvetítenek, az már más téma, hogy nem mindenkihez jut el az üzenetük...

2014. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Drága kérdező el vagy te nagyon tévedve... Igenis, vannak, akik a 'mai generáció' és rajonganak értük. Köztük én is. 14 vagyok és rengeteg koromvelit ismerek akik hasonlóan szeretik őket. A mai előadók szart se tesznek le az asztalra... 1 évig szeretik őket, aztán 'lejárt lemez'. A rock soha bem jár le.. Ez 1 életérzés, amit a hozzád hasonló, most inkább nem minősítendő emberek mindig is le fognak nézni
2014. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg pont ezt értékelem bennük. A rock nem egy divat, és pont az a jó, hogy nem csak a fiataloknak szól, nem egy olyan dolog, amiből kinő vagy "beleöregszik" az ember. Én kifejezetten szeretem az idős rockereket, tapasztaltak is, de valahogy még mindig lázadnak.

Jómagam minden korosztálytól hallgatom a műfajt, és egyik osztálytársam pont Metallicát hallgat. Hozzáteszem, mindössze 13 évesek vagyunk.

2014. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És számomra nem "hangzásilag elavultak", az Iron Maiden az egyik legnagyobb kedvencrimhez tartoznak. Még mindig 13/L
2014. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!