Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beteg voltam és néhány napra...

Beteg voltam és néhány napra berekedtem! Egy hét elteltével a beszédhangom normálissá vált, az énekhangom viszont nem jött vissza! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akik énekelnek tudják miről beszélek: Alacsonyan úgy ahogy tudok énekelni magasan viszont már nem, a fejhangom pedig egyszerűen nem szólal meg! Már 7 napja tart... Elég aggasztó, mert vasárnap nagyon fontos koncertem lesz amire még készülni is kéne! :\
2014. márc. 8. 22:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Tanulj meg rajzolni.
2014. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg kamilla tea, ne kiabálj, ne énekelj 1-2 napig, beszédet is mellőzd, esetleg valami gyulladáscsökkentő krém.
2014. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Kapd be!
2014. márc. 9. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez általában így szokott lenni, az énekhang később jön vissza, mint a beszédhang.

Lehet, hogy nem leszel 100%-os a koncerten, erre készülj fel. Addig is, igyál meleg teát mézzel, ill. kérdezd meg az énektanárodat, hogy mi mindent tehetsz még.

2014. márc. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!