Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet kapni/venni, vagy...

Hol lehet kapni/venni, vagy mi a neve annak a "ledes fényjátéknak" ami a következő zene 2:08 percében látható, amikor táncolnak? Www. Youtube.com/watch? V=DGIgXP9SvB8 (will. i. am - #thatPOWER ft. Justin Bieber)

Figyelt kérdés
Nem a videóról kérek kommentet, hanem arra lennék kíváncsi amit kérdeztem! Köszönöm előre is!
2014. márc. 8. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen "fényjátékra" gondolsz, mert én olyat nem látok. A háttérben képernyők vannak összekötve és azon megy egy videó fekete alapon kék szöveggel meg fehér absztrakt mintákkal.
2014. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Arra gondoltam, csak nem jutott eszembe jó szó. :D De akkor képernyőkkel meglehet ezt csinálni?
2014. márc. 9. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy rakat plazma/LCD Tv-d és tudsz csinálni egy olyan videót, vagy letöltesz akkor igen. De ez házilag aligha kivitelezhető, ehhez kell egy bizonyos fokú informatikai, műszaki, stb. tudás, hogy meg tudd csinálni. Szóval nem egyszerű.

Azt néztem egyébként, hogy oldalt lehet tükrök is vannak.

2014. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. márc. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!