Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki, aki bandát...

Van itt valaki, aki bandát keres/szeretne alapítani?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.Mióta az eszemet tudom,szinte csak a zene érdekel.Énekelek,és a gitározás alapjait tanulom,emellet zongoráztam 6 évig.Minden álmom,hogy összehozzunk valakikkel egy zenekart,melynek stílusa főként rock és kissé punk lenne,ezen belül példának mondom Nirvanat és Red Hot Chili Pepperst,de fő cél egy sajátos stílus létrehozása lenne,szóval minden jöhet,kivéve a sok "steril divatzenét" vagy hogy mondjam..Nem kifejezetten tapasztalt profikat keresek,én sem vagyok az,de együtt fejlődhetnénk és találhatnánk meg stílusunkat,eleinte feldolgozásokat,majd saját számokat is játszhatnánk,belevinnénk mindenki stílusát és elképzeléseit.Olyan embereket keresnék,akik ezzel akarnak foglalkozni,nyilván eleinte rengeteget kéne fejlődni,mert bőven lenne hova,tehát szorgalmas és lelkes tagok kellenének.És tudom,ezt nem lehet megjósolni,meg csak így kimondani,de a hab a tortán tényleg az lenne,ha egy csapattá fejlődnénk és nem "csak" zeneileg lennénk jóban,hanem tényleg egy összekovácsolódott,egymásra hangolt bandát tudnánk összehozni..Lehet,hogy túl sok az elvárásom,de tényleg ez a legnagyobb álmom..Hogy együtt fejlődhessünk,hogy egyre nagyobbá váljunk együtt,tehát nyilván komoly szándékúakat keresnék,még ha eleinte nevetségesnek is tűnhet.Jó lenne tartozni valahova ilyen szinten.Aki még így érez,mint én,az írjon,ha lenne kedve összedobni valamit.Budapestről és környékéről.Kb 22 éves korig,nemtől függetlenül.

A jó tanácsokat is szívesen fogadom,bárkitől.

Köszi! :)



2014. márc. 9. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy BP-i vagy :/ Pont azt sikerült leírnod, amilyen énekes lányt az alakulóban levő zenekarunkba keresnénk. 17/f
2014. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én rap szövegeket írok, szoval szintén felejtos :(
2014. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos nem miskolci vagy.
2014. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Pesttől lakok fél órára, ha gondolod írj, alap gitár, meg ének az megy, meg zongoráztam/zok 8 éve emellett megy egy nagyon alap szinten a dob...
2014. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hanyadik kerület?
2014. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bármerre,én nem pesti vagyok,de nekem bárhol jó.
2014. máj. 31. 21:17
 7/10 anonim válasza:

Van. :) velem ugyanez a helyzet.4 éve gitározok (elektromos,ritmus-és szóló egyaránt).És a Nirvana az egyik kedvencem. ;)

15/F Budapest.

2014. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kell egy lelkes énekes, akkor keress:) vannak dalaim is, hardcore a kedvencem;3 15/L/Bp
2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pascal Áron ***** válasza:
Hi! 15 éves pesti srác vagyok elektromos gitárral! Szeretem a rock ot ! 4 éve gitározom. Nem zeneiskola!! AC DC meg ilyesmik mennek.
2018. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia itt vagyok
2023. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!